Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A S. T. A. L. K. E. R. Call...

A S. T. A. L. K. E. R. Call of Pirpyat nevű játékban, mikor megkérdezem valakitől, hogy hol találhatok szerszámokat a környéken, és azt felelik, hogy "Legutóbb Kordonnál találtam értékes árut" (vagy valami hasonlót), akkor hova menjek?

Figyelt kérdés
Eddig keresgéltem Kordont, de nem találtam sehol. Tudnátok nekem segíteni abban, hogy hol is van pontosan ez a helyszín (ha benne van egyáltalán a játékban)?

2015. dec. 29. 23:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Azzal ne foglalkozz. A Cordon a Shadow of Charnobyl kezdőkörzete volt, a Call of Pripyatban nincs benne. Csak egy visszautalás az előző részekre. Szerszám Zatonban valami fűrésztelepen van, a mocsárban lévő helikopterroncs közelében, a másik a kezdőponttól nem túl messze, talán balra. Egy kis mercenary tábornál. Adnak egy questet, hogy vigyél nekik kaját, akkor beengednek, egyébként harcolni kell.


Janovban egy vonatkocsiban az állomástól nem túl messze (nem közvetlenül előtte). Valami mozgó elektromos anomália jár rajta végig-hosszig. A másik talán a Jupiter üzem egyik melléképületében.

2015. dec. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pontosan!

Fűrész malom!

Ment a zöld kéz!


Good hunting stalker!

2015. dec. 31. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen a hasznos válaszokat :)
2015. dec. 31. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!