Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik jobb champ kezdőknek...

Craow11 kérdése:

Melyik jobb champ kezdőknek lol-ban, a Riven vagy a Volibear? És miért? Nem tudok dönteni.

Figyelt kérdés
Csak az egyiket tudom megvenni (mind a kettőt megfogom majd venni de melyiket előbb? Melyik "könnyebb", mert akkor a nehezzebbhez addig "felerősödök") :)

2015. dec. 30. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Voli, megépíted tankra, bemész a csatába aztán egy kombóval kiszeded a carryt
2015. dec. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De biztos? mert riven re is azt mondták hogy nagyon op noob champ
2015. dec. 31. 08:59
 3/8 anonim ***** válasza:
csak a bronzosok sírnak ilyenek miatt.
2015. dec. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Rivennel combozni kell meg animationoket cancelelni hogy jó legyen, egy kezdő valószínűleg azt se tudja mik ezek. Voli könnyebb (akárcsak a többi tank), nem szednek ki olyan gyorsan, meg nem is fognak focusolni, se peelelni, se kiteolni.

Egyébként ha a játékélmény fontosabb akkor Riven, de Voli jobb kezdőknek sokkal.

2015. dec. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Az jó ha veszek rá pár életet, ütés gyorsítót, meg cipőt és sebzést? Esetleg mana-t? :)
2016. jan. 1. 09:07
 6/8 anonim ***** válasza:

mana nem kell a kezdők (és bronzosok) hibája hogy nem tudják beosztani a manát és nem tudnak farmolni.

Volinak hp armor és mr kell

2016. jan. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mi az az mr? :) bocsi nem vagyok még nagyon tisztában a rövidítésekkel
2016. jan. 15. 07:28
 8/8 anonim válasza:
Magic Resist, varázsellenállás, de szerintem Riven jobb. Rivent is lehet tankosnak építeni, de arra jobban oda kell figyelni, hogy milyen sorrendbe nyomod a spelleket. De szerintem Riven se egy nehéz karakter, én főként ADC-zek, de egy Rivennel is tudok carryzni, úgy hogy csak párszor játszottam vele.
2016. jan. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!