Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tom Clancy's The Division:...

Cameron Poe kérdése:

Tom Clancy's The Division: tartalmaz majd egyjátékos story módot?

Figyelt kérdés
Nem hallani az egyszemélyes kampány játékról, csak az online részéről. Remélem nem olyan lesz mint pl. a CS:GO, hogy nincs benne story csak online! Ti mit tudtok erről?

2015. dec. 31. 00:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Videók alapján inkább tűnik egy only single játéknak egyébként...
2015. dec. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos Én is úgy vettem le, hogy nem lesz offline single player része a játéknak. Pedig egy olyan játéknál amit szerintem a gamerek 90%-a 2016 legjobban várt játékaként tart számon, tök gáz lenne ha nem lenne bent story mód!

Bár az is igaz, hogy az online játékok világát éljük, de azért mégis...hmm

2015. dec. 31. 00:46
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem kötekedésből, de az 1. válaszoló úgy értette, hogy a videók alapján CSAK offline mod van benne. (szerintem legalábbis):D
2016. jan. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#3

Az biztos, hogy online akart lenni! Ha utána olvasgatsz sehol nem lehet offline single player-ről olvasni, csak azt lehet hallani, hogy online játék lesz. Egy helyen olvastam, hogy gondolkodnak a story módon, de nem tudom belinkelni mert már nem találom.

2016. jan. 2. 12:40
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Offline-t írtam.. nézd meg az összes videót, AI mindenhol. Lehet hogy lesz Coop része de nem nagyon tudnám elképzelni nyíltvilágú MMOTPS-nek...
2016. jan. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lesz benne online meg offline is :D
2016. jan. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Így van.

Tom Clancy legújabb, fordulatokban gazdag története egy meglehetősen sötét jövőről,

MMO-szerű játékmenet, mely vegyíti az egyjátékos- és többjátékos módok jellemzőit,

Egy hatalmas, szabadon bebarangolható világ teljesítendő feladatok és küldetések sokaságával,

Izgalmas karakter- és fegyverfejlesztési lehetőségek!

2016. jan. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Engem annyira elszomorítot , hogy lényegében mmo mert nincs egy barátom se aki szeret játszani...egyedül meg szar mmo-zni. Rainbow six is ezért esett ki nállam :'(
2016. jan. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm a válaszokat, ment a like! :-D
2016. jan. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Kérem valaki segítsen. Megvettem eredetibe a játékot de sehogy nem tudok offline játszani vele. Nem indítja el a uPlay..
2017. jan. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!