Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Na, az AC világában most így...

Na, az AC világában most így összetekintve az összes részt, miben mondható így a Rogue után is, , gonoszoknak" a templomosok? Oké, hogy az egész világot befolyásolni akarják, na de azt melyik nagy cég/szekta/vállalkozás stb. nem?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen mi is a hitvallásuk, a világnézetük?


Félreértés ne essék, én is nagy AC fan vagyok és ,,ha templomos, akkor az rossz" rögeszmém van, de azért most megkérdeztem magamtól hogy miért is ,,rosszak" és nem tudtam magamnak igazán megmagyarázni.



2015. dec. 31. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért rosszak, mert a zakkant, paranoiás, hisztérikus asszaszinok fejében ilyen kép él róluk.
2015. dec. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Na, ezek szerint nem csak nekem tűnt fel, hogy sehol sem mondják el, miért kellene utálnunk a templomosokat. "Ők a főellenfelek, és kész." Ez nekem kevés.
2015. dec. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hogy meglehessen érteni miért így van a történelmi alapot kell megérteni.

Régen valóban volt asszasszin testvériség a keresztes hadjáratok idején. A keresztes előre nyomulás ellen harcoltak, nem csak a terület miatt, hanem a vallás miatt is, mivel az asszasszinok az Iszlám vallást követték. Annyi, hogy a módszerük totál más volt a valóságban, mint a játékban, sokszor hónapokra beépültek, majd mikor alkalmasnak találták az időt megölték a célpontot. Az első rész is azért abban a korban és azon a helyen játszódik ahol.

A többi részekben meg folyamatosan próbálták különböző korokba beleerőszakolni ezt a templomos és asszasszin rendet, hogy ne kelljen egy új szériát kitalálniuk.

2015. dec. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!