Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mennyibe kerüpne egy olyan...

Mennyibe kerüpne egy olyan gép amin lagg mentesen fut a lol full grafikán?

Figyelt kérdés
Sokat szoktam játszani a League of Legends nevű játékkal. Sajnos a gépem nem nagyon szereti a játékot mert gyakran kikapcsol tőle, vagy akadozik stb. Ezért úgy döntöttem hogy vennék egy másik gépet. Sajnos gépet építeni nem tudok és nem is nagyon értek hozzá, úgyhogy ha tud valaki olyan oldalt ahol ilyen gépeket hirdetnek az elküldhetné a linket.

2015. dec. 31. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
2015. dec. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mennyit szánnál rá?
2015. dec. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Árat sajnos nem tudok mondani, még nem néztem annyira utána a dolgoknak ,de ahogy megnéztem az első válaszoló linkjén lévő videókat, úgy gondolom 150 ezernél nem szánnék rá többet.
2015. dec. 31. 17:39
 4/6 anonim ***** válasza:
150-ből bőven kijön.
2016. jan. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
a videó kártya az egyik legfontosabb. én most vettem ismerősömtől egy iszonyat erőset. a lol-t eddig alap grafon játszottam és most full grafikán tolom. pedig csak a vid.kártyát cseréltem ki.
2016. jan. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igen többnyire így van, mert a legtöbb játék grafika igényes, de lehet hogy jobban megérné egy jobb alaplap+tuningolható proci, páros, mivel a grafikán nem avulnak el olyan gyorsan a slotok, így egy öregebb alaplapba is tehetsz egy új grafikát, viszont ha most vacak procit veszel, akkor pár év után ha upgradelni akarsz akkor nem lesz elég új procit venni, hanem kell majd új alaplap lehet hogy új ramok is... szóval a jövőre is kell gondolni. Pl ha most veszel egy tuningolható procit és egy közepes grafikát, akkor később könnyedén upgradelheted, csak egy jobb hűtést fog kellened venni meg egy jobb grafikát (és ha régit eladod akkor egész végül egész kevés pénzért javítasz nagyban a teljesítményen)
2016. jan. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!