Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A minecraft szervereneb belül...

Asdas sdadf kérdése:

A minecraft szervereneb belül a tagok miért nem tudnak OP/Sima aranyalmát vásárolni, és enderchestet kinyitanni? Probálkoztam sok mindennel de semmi nem vált be

Figyelt kérdés

Szóval a tagok a szerveremen sehogy nem tudnak enderchetstet nyitani/Aranyalmát/néhány potit vásárolni,mást tudnak vásárolni...

Az enderchest csak adminoknál nyilik meg (SkyPVP szerverem van)Lehet,h bezavar a skyblock plugin?

Vagy nem tudom de segitsetek kérlek!!!!!!!!!!!!!!

Előre is köszönöm

U.I USkyBlock Plugin



2015. dec. 31. 14:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha van iZone a szerveren, nézd át a levédést. Ha van WorldGuard a szerveren, nézd át az engedélyezett parancsokat, jogokat, és a zónát. Amennyiben még mindig nem megy, nézd meg, hogy nem-e a világ spawnhelyére építetted? Ahová alapból a világ lespawnol, egy 2-3 chunkos területén belül nem tudnak a játékosok rongálni, ládát kinyitni, táblára kattintani. De ez általában csak a "world", "world_nether" és a "world_the_end" világban szokott így lenni. Ha tényleg ez a probléma, tedd messzebb a világ alap spawnhelyétől a táblákat. Gondolom a fele azért jó, mert az már kívül esik ebből.
2016. jan. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem tom nem jó sehogysem elméletileg minden ok a worldguardba...

sztem kipróbálom az IZone-t :D hátha jobb lesz

2016. jan. 8. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!