Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egy magyarítót keresek, aki...

Egy magyarítót keresek, aki szívesen lefordít egy játékot angolról magyarra. Hol találok ilyen fordítót?

Figyelt kérdés
A Techland "Chrome: SpecForce" nevű játékát szeretném lefordíttatni, minden szükséges fájlt tudok biztosítani a fordítónak, és nagyon hálás lennék ha valaki megtenné nekem, és a többi játékosnak.Több híres magyarító csoportot is megpróbáltam, ők nem akarnak segíteni. Szerintetek találok rá valakit?

2015. dec. 31. 14:41
 1/7 A kérdező kommentje:

Egyébként a játékról egy-két infó:


www.terbonteam.tk

2015. dec. 31. 14:42
 2/7 anonim ***** válasza:
Jó pénzért persze rengetegen. Gondolom azt te se gondolod komolyan, hogy majd vadidegenek szívességből dolgoznak neked. Egy igényesebb fordító kb 2000Ft-ot kér oldalanként.
2015. dec. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Amit a magyarosítások portálon csinálnak, azért kapnak pénzt? :O Ezt nem tudtam
2015. dec. 31. 15:43
 4/7 anonim ***** válasza:

1. Hát persze, hogy rászánok pár tucat órát az életemből arra, hogy 1, azaz egy darab vadidegennek ingyen lefordítsak egy játékot!

2. Erősen kétlem, hogy bárki is lefordítaná, mivelhogy magyar szinkronnal és felirattal jelent meg (Gangxsta Zolee és még néhányan):

https://www.youtube.com/watch?v=bngOslGrxB8

2015. dec. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Elég rosszul néztél utána a dolgoknak öregem :D

Igen, van egy Chrome, ami kapott magyar szinkront, de az az 1. rész... azóta megjelent 2005-ben mégegy, ami az előzményét mutatja be a másiknak, amihez sajnos még magyar felirat sem készült :(

Az elsőnek a címe simán Chrome, a másodiknak Chrome SpecForce

2016. jan. 1. 11:54
 6/7 Csori96 ***** válasza:
Ezt nem nagyon gondoltad át. A Magyarítások Portálon fellelhető fordításokat hobbifordítók készítik, tehát hobbiból fordítanak, olyan játékokat, melyeket kedvelnek. Ha lenne olyan fordító, aki szívesen foglalkozna az említett játék fordításával, akkor valószínűleg már rég belekezdett volna. Felesleges volt bárkit is felkeresned, várható volt, hogy nem segítenek, mivel gyakorlatilag meg akartad mondani nekik, hogy mivel töltsék szabadidejüket.
2016. jan. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tegyük fel, hogy fizetnék érte... De nem találtam a neten olyan személyt eddig, aki pénzért fordít :/ hol találok ilyen embert?
2016. jan. 1. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!