Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim! Mitől crashel randomsz...

Skyrim! Mitől crashel randomszerűen a játékom?

Figyelt kérdés
Egy ideje jelentkezett a probléma. Sok modom van, de mind sorrendben. Modok nélkül nem crashel. Néha azonnal a játék indításánál, mikor a mapra lépek, máskor csak úgy magától, amikor mászkálok, máskor gyors utazásnál... Tud segíteni valaki, hogy mire figyeljek?

2015. dec. 31. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy a leggyakoribb hiba ekkor hogy az árnyékolással valami baja van a játéknak és néha elhasal tőle. Állítsd a shadow-ot valami másra mint amin áll. Van akinek az Ultra, van akinek a Medium beállítást nem szereti. A High vagy a Low jó szokott lenni.
2015. dec. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyébként ha meg nem segít, kapcsolgasd ki sorban a modokat és nézd meg melyiktől hasal el. Vannak tudtommal mod loader meg egyéb cuccok mod problémákra, de nem tudom melyik segíthetne... már ha van olyan ami segítene ezen. Esetleg olvass utána nincs-e a modok között valami konfliktus, még az előfordulhat.
2015. dec. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!