Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mikorra várható a Black...

Mikorra várható a Black desert online?

Figyelt kérdés

Mikor jön ki, kell-e majd fizetni érte, stb.

A játékról bármiféle infót megköszönnék.

Előre is köszi a válaszokat!


2016. jan. 1. 23:54
 1/8 anonim ***** válasza:

-2016 első negyedében.

-Igen, kell majd fizetni érte. Nem havidíjas lesz, mint a WoW, hanem 1x vásárlós, mint az ESO.

[link]

Itt sokmindent megtudhatsz róla + a Wiki fülön belül is olvasgathatsz.

2016. jan. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2016. jan. 2. 00:06
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
Én nem fizetnék érte... a Grafikán kívül mindenben átlagos Koreai MMORPG.
2016. jan. 2. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Átlagos?

A jelenlegi piac legjobbjáról beszélsz. Sokkal összetettebb,mint a többi játék.

2016. jan. 2. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4, sok uj mmorpg-t ugy hirdettek hogy na ez most aztan uberkiraly lesz, megvaltoztatja az mmo piacot...

meg azota is varjuk hogy melyik tudja be is tartani a hype-ot.

2016. jan. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

andrysh ez igaz. Viszont erről nem csak a készítők monják hanem a játékosok is, hisz ugye Ázsiában egy ideje már elérhető. Még magyarok is játszottak ott. Rossz szavakat szinte nem is hallani róla. Hihetetlenül összetett játék. A ház és foglalkozás rendszer is nagyon jó.

Aki játszott az ArcheAge-vel az tudja, hogy ez annak a fejlettebb változata. Viszont ez nem p2w, mint az és tudtommal a fejlesztők se olyan lusták, mint ott. Hisz ott vannak olyan bugok ami a megjelenés óta fellelhető.


Az MMO piacot viszont semmi sem fogja újjáéleszteni amég mindenki MOBA-zik.

2016. jan. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat sokat segítettetek!
2016. jan. 2. 09:22
 8/8 anonim ***** válasza:

#4


Pont ezért nem hiszek én már a nagy hypeban amit Andrish is írt. Szarr*hypelnak mindent azt kiderül hogy kapunk egy átlagos játékot. És ez egy Koreai cucc, szóvel egy Grindfest MMORPG lesz. Én próbáltam a Koreai szerveren, de nem egy nagy ördöngősség, sőt a játék nevetségesen könnyű volt, a Koreai 500as ping ellenére is. Semmi nagyobb játékbéli mechanizmus. Nincs benne max szint.... ami az egyik legnagyobb hiba szvsz. Anno a The Secret World pont ezért bukott meg, pedig durván összetett és izgalmas volt a questelés. Egyedül amiért mindenki nyáladzik rá az a grafika. Mellesleg akár hogy szép, rosszul volt anno optimalizálva.


Igazából elszórakozni jó lenne vele akár Eu-n, de én még egyszer nem fizetek Koreai játékért az biztos, főleg nem ennyit. Egyébként a Koreai szerver pöppet P2W-es modellt használ....


Egyébként meg komolyan nem értem miért vannak ezek szarrá hypelva, mármint a Koreai MMORPG-k. Pár éve jött a Tera, csúnyán megbukott. Késve de nem sokára jön a Blande and Soul is... félkészen kaszthiányosan. Rongyá van hypelve a Black Desert úgy hogy endgamet senki sem látott belőle, ugyan ez a helyzet az MMOARPG Lost Ark Online-al, meg a Bless MMORPGvel is. Komolyan ott voltam a GW2 Starton, a WildStar Headstarton, a TERA Headstarton, 3 WoW Kieg éjjelén, SWTOR startján, a TWS startján is... még is ezek közül elég sok csalódást okozott. Pedig egytől egyik rongyá volt hypelva hogy "mennyire király lesz ez most" stb... Egy ideig az volt, csak aztán kiderült hogy az endgame egy kula. Teránál elárulom nem volt raid és PvP LIVE SZERVEREN!!!(!!!) Hónapokig!!!!! Egyedül a WoW volt még jó... Lich Kinges időkben... 5 éve.


Valljuk be az MMORPG műfaj haldoklik, és van egy olyan érzésem hogy ha valaki nem alkot valami értelmeset el is fog süllyedni a mobák áradatában. De egyben biztos vagyok, nem Koreai cucc lesz az ami a műfajt megmenti, teljesen más mentalításban csinálják a játékokat.

2016. jan. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!