Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek kik jó videósok...

Szerintetek kik jó videósok Yotube-on játék kategóriában?

Figyelt kérdés
Én szerintem videójáték aki nagyon jó TeVr ő is jó meg Gamer HD, de ti szerintetek kik a jók?

2016. jan. 2. 13:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ezek inkább bemutatók, és nem mind tartozik a kedvenceim közé.

Otherworld: Egyre jobban fejlődnek, régen egy brutális fikagépezet volt ami néha konkrétan valótlant állított a játékokról hogy a bemutató viccesebbnek tűnjön, de az elmúlt produktumaikban egyre ritkább az ilyesmi.


Az Éjjeli Vakond: Egyik kedvencem, nagyon szórakoztató videókat csinál retro játékokból

2016. jan. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Zsozeatya vicces, humoros. Én nagyon bírom őt.

TheVR Pistit és Janit is szeretem, sok videójukat láttam már, kb. 30.000 feliratkozónál ismertem meg őket, már jó ideje. A GameDayIroda inkább kritikákat, bemutatókat készít, de pár rész erejéig ők is szoktak csinálni az aktuális játékról gameplay-eket, hasonlóan mint az Otherworld Online csatorna is. Ők jutottak eszembe így hirtelen, akiket a játékok miatt követek.

2016. jan. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. jan. 2. 14:42
 4/11 anonim ***** válasza:
TheVR.Már régebb óta nézem őket,kifogyhatatlan a poénuk és rengeteget nevetek.Valamint a csatornára is sokat költenek így élvezhető is.
2016. jan. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ jöhetnek még!
2016. jan. 2. 17:56
 6/11 anonim ***** válasza:

Zsozé, TheVR, igaz nem videósok, hanem streamerek, de ott van Paplovag meg Xefande is.

Otherworldnél meg én fordítva vagyok. Nekem már nem annyira jönnek be a videóik. Egyszerűen már túl unalmasra csinálják meg (nem arra célzok, hogy poénból hordják el mindennek a játékokat és filmeket).

2016. jan. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, jöhet még.
2016. jan. 3. 17:56
 8/11 anonim válasza:
Személy szerint és Szefit és MetalCastiel-t tudom ajánlani, bár ők nem csak gameplayeznek, de imádom őket.:)
2016. jan. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
BokoremberHD
2016. jan. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én szerintem Kezdődik is jó!
2016. jan. 14. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!