Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Warcraft Battlechest....

CraigVicious kérdése:

World of Warcraft Battlechest. Ha van egy Cataclysm-ig tartó battlechestem és hozzá meg van a MoP még (ott hagytam abba) akkor hozzákerül a Legion bekerülésekor a WoD vagy meg kell vennem külön?

Figyelt kérdés
Jóformán leírtam a kérdésem, esetleg annyival egészíteném ki,hogy honnan tudnám megvenni ha már nem lehet külön.

2016. jan. 3. 02:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem értek hozzá, úgyhogy saját tapasztalat, de The Burning Crusade Battlechestem volt, aztán sz*rtam rá, évekkel később elővettem újra, és a legutolsó (WoD) kivételével benne volt minden, azt megvettem külön, úgyhogy most teljes.
2016. jan. 3. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Na, ezt voltam képes találni:


If you've purchased at least the base game (Classic, Vanilla, whatever you want to call it), your account was upgraded to MoP automatically when Warlords was released. If all you've purchased is WoD, then unfortunately, you won't be able to add that key to your account until you purchase the Battle Chest.


Warlords of Draenor is the only stand-alone expansion on the market now.

2016. jan. 3. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ebből én arra következtetek, hogy ha kijön a Legion, akkor megint mindenki, akinek megvan az alap, megkap mindent ingyen, ami azt megelőző kieg.
2016. jan. 3. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Úgy érted, hogy akkor vetted még meg a battlechestet amikor még csak a cataclysmig volt benne a kieg? Mert akkor meg kell venned külön a wod-ot is sajna, nem úszod meg. :/

Én inkább azt csinálom egyébként, hoyg olcsóbban kijöjjek, hogy megvárom amíg megjelenik a Legion, mert ekkor bekerül a battlechestbe a wod is és akkor csak meg kell vennem 1500 ért a battlechestet amihez jár 30 napnyi játék is és a Legiont meg külön megveszem.

2016. jan. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!