Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen darts táblát érdemes...

Milyen darts táblát érdemes venni?

Figyelt kérdés

Nem gondolkodok elektromosban, olyat nem akarok.

Ez már gondolom jobb táblának számít, vélemény róla?

[link]


Valamint ha tudtok más milyent akkor kérlek azt is linkeljétek be, a lényeg, hogy kb. 10000 Ft-alatt legyen. Csak Hobbi szinten kellene, viszont azért bírja a heti szinten 2-3 napos terhelést.


Illetve nem tudom mennyire hangos lakásban, esetleg zavarhatná a szomszédokat??



2016. jan. 3. 21:49
 1/5 anonim válasza:
0%
Ha hobbi szinten szeretnél játszani, akkor elektromosat vegyél, és ha fel lesz téve és nagy hangot ad ki, akkor majd alája teszel egy kis hungarocelt vagy papírt, De hobbi szinten csak elektromosat vegyél, és az sokáig ki is tart. Ha például csak a barátaiddal szeretnél dartsozni akkor elektromos, persze akkor ha neki is az van, de inkább elektromos, és a barátaiddal akarsz és hetente 1-2 órát vele, vagy szinte minden nap?
2016. jan. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

1. kommentelő:

Ember, a legelején leírta, hogy nem akar elektromosat, mi ezen olyan bonyolult, de komolyan?

Az is le van írva, hoogy heti 2-3 nap, nem napi szinten. Ennyire nem megy az olvasás? -.-'


A kérdésre: Én is mostanában nézelődök tábla után, szintén steelben gondolkodok. Amit kinéztem magamnak az ugyaninnen a Winmau pro sfb 8500-ért, igaz ehhez nem járnak nyilak, de azt külön akarok úgyis.

Elvileg a steel darts-nak nem kéne hangosnak lennie, ellenben a elektromossal ami hihetetlenül hangos. Nekem is van egy régebbről, szóval tudom milyen.

A viking tábla amit kiraktál szerintem nem rossz kezdeni, nyilak is vannak, plusz azt később úgyis tudsz venni, ha valamiért újakat akarsz hozzá. Másik: ha már nyereményjátékra fel merte tenni a SportTV, akkor nem hiszem, hogy egy olcsó vacak lenne (:

2016. jan. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Jó, a heti 2-3 napra nem nagyon figyeltem, de minek vegyen steel-t ha napi 2-3 napra játszik? én minden nap dobálok legalább másfél órát. arra érdemes a steel, különben vegyen már elektromosat..
2016. jan. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
De minek vegyen elektromosat, ha nem azt akar? Én se azt fogok venni, még ha pár órát dobálom is. A steel-t egyszerűen jobban szeretem én is, teljesen más, mint egy műanyag valamire dobálni. Ráadásul a kérdező nem akar hangos lenni, erre az elektromos pont alkalmatlan lenne.
2016. jan. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha komolyan gondolod akkor vásárolj egy Winmau Blade táblát!!!!!!!!! Hogy miért ? Azért mert később mikor megtanulsz dobni sokkal kevesebb kipattanó nyilad lesz a pro sfb-hez képest. Én tudom mert nekem i spro sfb-m van és bizony szívok is miatta rendesen. a Blade táblának vékonyabb a huzalozása és nincsenek illesztési pontok. Az unicorn táblákat felejtsd el , csak meg kell nézni hogy égnek be a Premier League versenyeken a táblák. Gynge minőség!!! Szóval Winmau Blade!!!!!!!
2016. márc. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!