Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » War Thunder Ground Forces-ben...

War Thunder Ground Forces-ben melyik nemzetet érdemesebb választani?

Figyelt kérdés

Én az IS 2 1944-ig vittem az orosz ágat,de ezekkel az orosz tier 4-esekkel nemtudok játszani.

Oroszokat is csak a robbanó lövedék miatt választottam.

Melyiket érdemes a 4 nemzet közül választani?

Leirnátok melyiknek mik a jellemzői stb.?

M60-at néztem ki hogy azon az ágon indulok el de nemtudom...



2016. jan. 4. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:

nincs olyan hogy erdemes...

mind az 5 nemzet osszes jarmuvet felhuztam t4 vegeig (kiveve angol tankok) es nem tudnek ajanlani csak 1 nemzetet.

mind jo ha ismered a jarmuveket es megfeleloen taktikazol veluk.

2016. jan. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igazából mindegy. Árkádon úgysincs realitás, mert kevert nemzetek játszanak, történelmileg fals helyszíneken, és BR+1 rendszerben. Tök mindegy, milyen tankkal mész, mindig érvényben van a BR+1. A 6.7-es Vadászpárduc ellen berak neked 7.7-es tankokat, és sokszor nem lehet mit kezdeni, csak arrébb gurulni. Persze realben és simben már más a helyzet.


És hiába indulsz el az M60 ágon, mert tier lépéshez fejleszteni kell a többi ágat is. De ha eljutottál szovjetekkel tier 4-ig, ezt már tudod. :)

2016. jan. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én reálban vagy szimulátorban játszom csak, és ott is ugyanez a helyzet a Jagdpanther egy használhatatlan szar. 6.7-es BR-je van, de, hogy mi a vérvörös lófognak, azt baromira nem értem. Ennyi erővel a japán A6M2 is lehetne 6.3-ban, körülbelül olyan teljesítményt lehetne vele nyújtani ott, mint a Jagdpantherrel. 80 mm-es páncél megdöntve 55°-ban. Az 1953-as (merthogy csak azok ellen megy) tankok röhögve beütik 2+ km-ről, neked meg 500 méteren belül kell lenned, hogy ha pár tankot be akarsz ütni. A német ág halott tier 4-től fölfelé, bár az tény, hogy a Leopárd és a Jpz 4-5 az nagyon király lehet jó kezekben.


Néha lehet jókat menni Jagdpantherrel, mikor Gazsi megengedi, de amúgy nem. Esélytelen. Az oroszok baromi easy egy ág. A legelején is, középtájt nehezek kicsit, viszont IS-2 megvan, utána fél kézzel, szem nélkül is 5 kill alatt nem vagy. Angol hasonló, mint az orosz, és Amerika is ilyesmi. A németek meg olyan középtájt jók.

2016. jan. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Andrisnak félig igaza van amúgy. Sok múlik a játékoson, viszont magas tierben nem, mert például bármennyire vagy profi állatisten, a Jagdpantherrel semmit nem fogsz beütni. Az meg nem a te hibád és nincs is bullshit, ugyanis teljesen reális, hogy az 1944-es tank alulmarad az 1953-as tankkal szemben. Azt nem értem, hogy Gazsi mi a fenéért nem néz meg egy statisztikát a Jagdpantherről, hogy mennyire használhatatlan. Annyi is elég, hogy senki nem megy vele, ha meg megy is, nem tud vele csinálni semmit. Tehát annak is maximum 5.7-es BR kéne. A német ág nagyon jó középtájt, de ha téged a tier 5 érdekel, akkor a németeket hagyjad.


Repülőknél a németek jók! Nem is értem, hogy miért hisztiznek páran, hogy így nerf, úgy nerf. Nincs nerf. A német gépek ilyenek voltak, aztán kész. Olyat lehet velük aratni, mint atom. Az amerikai gépeken van némi buff, de szegények így is ganék, sok skill kell hozzájuk, ami nekem nem baj, de azért na... angol easy nagyon, oroszokon bitang nagy buff van, a japán gépeknek meg reális modelljük van, szóval azok jófélék.

2016. jan. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!