Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek melyikkel játszana...

Szerintetek melyikkel játszanak többen, illetve melyik jobb? Path of exile vagy diablo 3 + keg?

Figyelt kérdés

2016. jan. 5. 23:56
 1/2 anonim ***** válasza:

D3-al többen játszanak... de pénzt ne adj érte....


POE jobb, de ugyan úgy meg lehet unni hamar. Esetleg próbáld ki a Devilian-t az hasonló és ingyenes.


Diabloért semmiképp ne adj pénzt hatalmas lehúzás, voltam olyan hülye hogy hittem hogy ér valamit és a kieget is mnegvettem, kár volt.

2016. jan. 6. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azzal azért vitatkoznék , hogy nem éri meg , annyit nem is mondjuk amennyiért adták eleinte , de most hogy 10-12k huf a kieggel együtt szerintem simán. A kérdésre válaszolva én mindkettővel játszottam mikor a diot meguntam a PoE egy új élmény volt baromi jó játék mikor még új de aztán ahogy haladsz előre rájössz ,hogy monoton és unalmas a harcrendszer meg szerintem sehol sincs pörgésben a diablohoz képest. A diablo meg egyedül a seasonok miatt lett jó ,mindig jön valami új mindig + terület + lehetőségek , de aztán ha kifogy a szusz mikor már a karid jó geares meg 60 körüli grifteket tolsz az is elunalmasodik nincs értelme már csak a minél magasabb szintre jutás. A választást rád bízom mindkettő jó de csak egy ideig.
2016. jan. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!