Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi értelme van a fallout 4-nek?

Mi értelme van a fallout 4-nek?

Figyelt kérdés
Tegnap próbáltam ki. A terep hasonló mint a 3-ban. Felnőtt vagyok és van egy fiam, biztosan az apja vagyok annak a karakternek, akivel az előző részben játszottam. Gondoltam de jó, most az apa történetét és megismerem. Gondoltam olyan folytatás ez, mint a gyűrűk ura után a hobbit. Na de nem, ma jutott eszembe hogy a fallout 3-ban találkoztam a fiammal, és tudom is vmennyire az akkori fater történetét. Tegnap óta játszom a fallout 4-el. Szép meg minden, de ez olyan mintha egy régi viccet akarna valaki elmondani jó hangsúllyal. Mi a francot tud mutatni ez a játék a new vegas és a 3 óta? Inkább folytatódna ott, ahol az utolsó történetet abbahagyták. De ez csak egy párhuzamos valóságot mutat egyenlőre. Nem értem hogy mi a jó ebben, vagy minek kellene benne olyan durva függőséget okozni, mint anno a fallout 3-ban? Mert a fallout 3 az tényleg olyan volt, amit még eddig nem igen csináltak. Egyébként a grafika meg a játékélmény jó. Letud kötni, de többet vártam.
2016. jan. 7. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Valamit félreérthettél, mert a Fallout 3 és 4 között semmi összefüggés nincs, más időben és helyen játszódnak, egyik főhős sem rokona a másik játék főhősének.
2016. jan. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Na kezdjük ott, hogy történetileg semmi kapcsolat nincs,csupán ugyan abban a világban játszódik, annyi, hogy a 2 játék között eltelt néhány év és más a város. a lényeg pedig pont ez. A Fallout univerzuma hatalmas és még csak egy kis szegletét fedtük le így is az USA területének. A lényeg hogy minden rész bővíti ezt a világot egy kicsit és ez így a jó.
2016. jan. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Honnan vetted azt, hogy az apja vagy, a fallout 3-as embernek?:D
2016. jan. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!