Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem látom a skinemet a...

Miért nem látom a skinemet a szerveremen?

Figyelt kérdés
Eredeti minecraftos vagyok, és nem látszódik a skinem a szerveremen, de WynnCrafton és singleben igen (máshol még nem játszottam). De a fejemet behozza, ha lekérem /give-vel. Lehetséges azért, mert az online mód falsera van állítva?

2016. jan. 7. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
pontosan milyen szervert futtatsz? Nálam ez bukkit 1.7.2-nél volt sokáig gond, maga a szerver alapjában bugolt valami.
2016. jan. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Forge 1.8 ezekkel a modokkal:

-CustomNpcs

-TMI

-Flans mod

-Flans mod apocalypse

-Furniture mod

-World Edit Forge

-Optifine (ez csak nekem singleben)

2016. jan. 8. 14:30
 3/3 anonim válasza:

Azért nem látszik a skined, mert a szerver offline. Tehát ellenőrzés nélkül felenged bárkit a szerverre. 1.7.9 óta pedig az offline szervereken nincs skintámogatás.


A forgeos szerveren állítsd át az online modeot falseról truera. Más megoldás ebben az esetben nincs.


Ha spigotot használsz (amik ugye nem modolhatóak), akkor az online modeon kívül van egy másik lehetőség is. Le kell tölteni egy Skin Restorer nevű plugint, amit a plugins mappába kell helyezni. (Asszem kell hozzá a ProtocolLib is, de már nem emlékszem...)


Cauldronnál (ami ugye a modolható "spigot" szerver) is elvileg csak az online mode van, bár lehet hogy itt is működik a Skin Restorer, de az oldalon nem írták, hogy lenne e hozzá támogatás...

2016. ápr. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!