Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan kell levenni a grafikát...

Hogyan kell levenni a grafikát a Star Wars The Force Unleashed Ultimate Sith Edition c. PC játékban?

Figyelt kérdés
A probléma ugye az, hogy az első pályán befagy a játék, amikor két panelt ki kell húzni, hogy fel tudjak ugrani, azonban az alsó kihúzásával kilép a játék hibával. Azt írták, hogy gyenge a videokártya, vegyem a grafikát, de sehol nem találom, hogy hogyan lehetne ezt... Csak a képméretet lehet levenni, de az nem segít... megj: Win 8.1 asz oprendszerem... Ötlet? Előre is köszönöm! :)
2016. jan. 8. 11:17
 1/3 A kérdező kommentje:
Felraktam az 1.2-es pacthet, de így sem jut ott tovább... vagy elölről kéne kezdeni a játékot? :O
2016. jan. 8. 12:54
 2/3 anonim ***** válasza:
A játék mappájában van valahol egy olyan indító, amin betudod állítani hogy ne legyen magas grafikai részletesség, csak ennyit lehet, ha ezután is rossz akkor nincs mit tenni.
2016. jan. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen, az a lehetőség jelent meg a patch-el, mert azelőtt még az sem volt... most felraktam egy javított cracket és levettem minimalra mindent. most jó, de ki tudja meddig... ez az eredetileg konzolos játékok baja... :(
2016. jan. 8. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!