Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 4 - hogyan lehetnek ikreim?

Sims 4 - hogyan lehetnek ikreim?

Figyelt kérdés
akár kódbeírás is jöhet, főleg az, viszont jöhetnek ételek vagy más praktika. Ha lehet mindenféle jöhet, akkor is ha már előtted megválaszolták! Köszii

#Sims 4 #sims 4 ikrek
2016. jan. 8. 15:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Random generálja a gép.
2016. jan. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Van a jutalmaknál (ha teljesíted a vágyakat, akkor vehetsz belőle jutalmat) egy olyan, ami megnöveli az esélyt ikrekre.
2016. jan. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Csak ez a kettő választék van? Kár :// Azért köszönöm ^^
2016. jan. 8. 19:34
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
CTRL+SHIFT+C forcetwins
2016. jan. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
az nem csak a sims 2 ben működik?
2016. jan. 10. 13:29
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
De igen, a háromban és a négyben nem működik a forcetwins!
2016. jan. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
már én is próbálkoztam a kóddal de nem jött be.csak úgy lehet ha a család készítéskor csinálod vagy az előbbi kettő de a kód nem működik :/
2016. jan. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én sem találtam még kódot rá.

Érdekes nálam amúgy tök gyakran születnek ikrek, kb. minden 5. terhesség ikrek vagy hármasikrek. Engem kicsit idegesít néha már. Főleg, ha olyan családban születnek, ahol vannak már gyerekek. Olyan is volt már, hogy kettő családban 2x születtek ikrek. A hármasikrek meg nagyon durva szerintem, eddig 3x-4z fordult elő nálam (ritkán játszom amúgy, szóval ez aránylag sok azért esetemben), ez esetben sosem játszom velük, nagyon nehéz, inkább megvárom, amíg természetes módon felnőnek és addig játszom mással.

Legnagyobb esély talán úgy van rá, ha megveszed a már írt terhességi esélynövelőt + ferility massage (ha megvan a wellness-es kiegészítőd) - bár nekem ilyenkor mindig egy gyerek születik, az ikrek meg csak random jönnek.

2016. jan. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, gyorsan utánanéztem, ezt találtam:


"These require testingcheats on. First, you need to get your Sim's ID after they've been made pregnant (see above).


Type sims.get_sim_id_by_name firstname lastname to get the ID of the pregnant Sim.


Now you can influence how many births they have at once. It may work up to 7, but keep in mind that the maximum household size is 8. So do a little addition, and save your game first. It may hang quite a bit generating all these babies. Use the Sim's ID you got from the first cheat, for example 1341302010235.


Then type pregnancy.force_offspring_count 1341302010235 5 So pregnancy.force_offspring_count ID (number of babies). My example would produce 5 babies, but you need your Sim's actual ID number (that one's made up). Thankfully, the ID will stay in the box while you work on typing out the cheat! I tested this with the force labor cheat, and it does work. In fact, given the info below, it's best to use the forced labor cheat right away after using this one. They will have the babies at the normal time, not right after using the cheat, but you'd have to stay home the whole time Save first to give yourself another shot at entering it."


Ha nem tudsz angolul, akkor tudok segíteni, ha gondolod.

2016. jan. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Maciikaa válasza:
Sims 4-ben családkészítésben sem lehet, mert a legfiatalabb az a gyerek, nincs csecsemő.
2016. máj. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!