Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy tudok biztonságosan...

Hogy tudok biztonságosan eladni az accountomat egy játékhoz ebayen?

Figyelt kérdés
El szeretném adni az accountomat, de még nem csináltam ilyet. Láttam h ebayen van fenn egy rakat, de nem tudom ez mennyire biztonságos, hogy adom meg felhasználót, jelszavát, és ő hogy fizet, stb... A válaszokat köszönöm.

2016. jan. 10. 12:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb online játéknál tiltott az accountok adásvétele, világosan le van írva a szabályzatban. A régi gazdája általában könnyedén visszaigényelheti az üzemeltetőtől az accountját, csak annyit kell mondania, hogy meghackelték. Ha kiderül, hogy nem te vagy az eredeti tulaj, letilthatják az accountot. Satöbbi.

Persze te eladni akarsz, de józan ember ilyen körülmények között nem vásárolja meg más accountját.

2016. jan. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha az ebay túl zavaros neked, akkor magyar facebook csoportokban hirdesd.
2016. jan. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!