Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van egy régi marha jó játék...

Van egy régi marha jó játék amit ha multiban játszunk mocskosul begyorsul. Ez mitől lehet? Cossacks - back to war

Figyelt kérdés
single plsyerben működik rendesen, de multiban hiába állítgatjuk a sebességet a beállításoknál, élvezhetetlenül gyors marad

2016. jan. 10. 14:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez a problémám singleplayerben is. Nem vagyok biztos benne, de szerintem multiban nem lehet állítani a sebességet, hanem fix. Érdemesebb a legújabb 3. részével játszani ha teheted.
2016. nov. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Van egy bug a játék sebességgel. De 2016-ban valahogy kiszivárgott a forráskód, és készült egy olyan változat, amiben kijavították, a github-on megtalálod, ha rákeresel a Cossacks Revamp-re.
2021. máj. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!