Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kérnék segítséget valakitől/va...

Kérnék segítséget valakitől/valakiktől aki (k) járatosak a Steamben, szintlépésről lenne szó. Miért csak 100 XP-t ad a magasabb szintű kitűzök után is? Részletek a leírásban?

Figyelt kérdés
Nem értem hogy miért csak 100 XP-t kapok a magasabb szintű kitűzőknél is. Például a 2-es szintűnek nem 200 a 3-asnak 300 és így tovább XP-t kellene hogy adjon? Ezek szerint ez a badge upgradelés meg hogy nagyobb szintű kitűzőért több XP ez igazából egy baromi nagy kamu és semmi haszna?Most bizonytalan lettem. Pedig van 5-ös szintű badge is és kiírta amikor csináltam hogy XP 500, de semmi nem lett abból az 500-ból csak 100. Most ez akkor hogy van? Direkt megnéztem a FAQ-ban és ott is azt írja hogy egyre több XP-t ad.ómagam kitűztem magamnak egy szintet amit majd elérek de így nem lehet haladni rendesen szintekkel. Kérlek segítsen valaki aki tud mert akkor ha tényleg így van akkor hagyom a p@#!ba, f$&?m fog ebbe több zsét akkor fektetni :P :D Köszi előre is :)

2016. jan. 12. 13:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Azért ad egyre többet, mert 100 helyett 200 lesz. De a 100-asat meg leveszi/lecseréli. Lényegében többet ad, de minden szint után +100-zal fog nőni. Meg az is kérdés milyen játék kitűzője, mert vannak játékok, ahol csak 1 szint létezik, míg másoknál 5 is akár.
2016. jan. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!