Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Wot. Az arty assistant mod...

Wot. Az arty assistant mod csalásnak számít?

Figyelt kérdés
sok modot toltogetek le és sok videóba hallom hogy ezért meg ezért már bannt lehet kapni. Ha valaki tudja a válasz meg tidná irni azt is hogy hol lehet megnézni hogy mi számít csalásnak és mi nem

2016. jan. 13. 19:59
 1/9 gnoomage ***** válasza:
Menj biztosra, ne tölts le modot és készxD Valamiért haverokkal mod nélkül is tudtunk artyzni, nem értem minek mindenféle szarral telenyomni a játékot....
2016. jan. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem szar pl látod ki hol volt utoljára és látod hogy most van penetration vagy sem
2016. jan. 13. 20:39
 3/9 A kérdező kommentje:
Tehát el fogod e találni
2016. jan. 13. 20:39
 4/9 gnoomage ***** válasza:
Szóval az arty játékmódját teljesen egy 5 éves szintjére vinni? Így mi értelme van? Ülsz egy helyben és vered milyen jól írta ki a program hova lőj?
2016. jan. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bírom, hogy senki se tudja miről beszélsz, de azért írogatnak. Amúgy nem, nem számít csalásnak.
2016. jan. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az EU szerveren nincs tiltott mód, de ez egyébként se csalás.
2016. jan. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha szartok válaszolni akkor minek írtok? Amugy köszönöm az utolsó 2 válaszírónak.
2016. jan. 14. 12:51
 8/9 Brandon41 ***** válasza:
Én is már mióta használom ezt a modot, és szeretem, egyáltalán nem csalás
2016. jan. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Az arty assistant nem csalás. Pontosabb nem lesz tőle az arty. Csupán más szögből látod a dolgot. Kipróbáltam, engem zavart. Engem maga az artyzás is zavar. Bármilyen modot használhatsz, hisz közvetlenül bizonyítani nem tudják a használatát. Közvetetten, replay alapján is csak következtetni lehet a modhasználatra. A WG impotens, nem tesz semmit a csalások megakadályozására.

Jelentem, én modok nélkül játszok. 9.14 óta számomra minden benne van a játékban.

2016. márc. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!