Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A yu-gi-oh menő játék még...

A yu-gi-oh menő játék még vagy játszanak még ilyetba mai fiatalok?

Figyelt kérdés

#A YU-GI-OH menő játék
2016. jan. 13. 22:33
 1/5 gnoomage ***** válasza:
Régebben volt csak menő a kb 8-10 évesek körében. Ma már szinte teljesen eltűnt, akkor szokott előkerülni ha keres valamit az ember és pont a kezébe kerül, ezért egy nosztalgia játékot játszik... De így új paklikat meg ilyesmiket már nem szoktak venni sokan.
2016. jan. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A mai fiatalok szerintem már nem ismerik. 22 vagyok, nekem is van otthon szerintem 4 paklim, de kb sosem tudtam, hogy is kéne ezzel játszani, csak cserélgettük a lapokat.
2016. jan. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem rég talaltam meg a régi paklim és gondoltam veszek még de akkor van értelme?
2016. jan. 13. 23:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha engem kérdezel: nincs.
2016. jan. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gibbon28 válasza:
Én 14 éves vagyok nem is emlékszem arra amikor menő volt a yugioh de yugiohzok.És vannak kisebb közösségek
2022. jan. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!