Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy kell csábításból jelesen...

Hogy kell csábításból jelesen visszajelentkezni kilépés után?

Figyelt kérdés
Nemrég próbáltam ki ezt a játékot, az elején vagyok még, de mivel elfogyott a dollárom bezártam az ablakot, most meg visszalépnék, de csak a regisztrációt adja fel, azt meg nem tudok, mert azt írja amit csinálta foglalt. Segítsetek! Mentenem kellett volna? Béna hogy mér itt elakadtam...

2016. jan. 16. 19:00
 1/3 anonim válasza:
Nem tudok segiteni sajnos. De annyit tudok, mondani, hogy nem sokat vesztettél. Én is elkezdtem játszéni mobil alkalmazasban is es neten is. De miutan eloszor elfogyott a dollarom mar nagyon keveset adott, napi 5-ot es abbol semmit nem lehett csinalni szinte.
2016. jan. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nemtom, de azert köszi
2016. jan. 16. 19:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ez egy rendkívül bonyolult dolog. Megnyitod a főoldalt, ott a jobb felső sarokban látsz majd két üres fehér csíkot. Az egyik előtt az lesz majd írva, hogy "e-mail", az alatta lévő előtt, hogy "jelszó". Begépeled a két csíkba a kért információkat és rákattintsz a szívecskére amibe az van írva, hogy "OK". Voilá!

Tessék egy kis segítség.

[link]

Egyébként nem nagy cucc, annyi a titok, hogy nem kell rögtön elkölteni a napi 10ap-t, hanem gyűjteni kell, be kell lépni minden nap(kb fél percet vesz igénybe), meg játssz minden nap a sziromtépős játékkal (szoba, ágy sarka, konzol). Nekem most az egyik fiókommal már 1500ap-m van, csak nem tudom elkölteni, mert a dolláromat mind elcsaptam a karácsonyi butikban.

2016. jan. 17. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!