Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy az új Hitman játékot epizódonként adják ki?

Figyelt kérdés
(Mert a fejlesztők nem tudták tartani az ütemtervet) Teljes játékot csak év végén lehetlesz megvenni.

2016. jan. 17. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom a fejezetek összesen többe fognak kerülni, mint amúgy a teljes játék, így nyernek a dolgon. Persze így az is benne van a pakliban, hogy ha vackot csinálnak, akkor nem fogja mindenki megvenni a következő fejezetet. Persze a játékos is rosszul jár ezzel is, mert senki sem szeret pénzt kiadni egy töredékjátékra, amit aztán soha nem vesz meg teljesen.
2016. jan. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az, hogy kivárom az év végét, aztán a karácsonyi steam leárazáson megveszem az egészet egyben féláron. Már ha nem cseszik el, de addigra az úgyis kiderül.
2016. jan. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én már elővételben megvettem tavaly és folyamatosan kapom az új pályákat(eddig 3-at). Tudom a kérdés kiírásakor még nem jelent meg a játék. :)
2016. júl. 11. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!