Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért dropolja azt fps-t a GTA V?

Miért dropolja azt fps-t a GTA V?

Figyelt kérdés

Online-ban, illetve Singleplayer-ben is, áltag 40-45 fps-em megvan, de ilyen 1 percenként ledropolja az fps-t 15-20-ra, kb 20 másodpercre, nagyon idegesítő, a teljesítménycentrikus proszzeszor beállítást már megcsináltam, hogy minimumon 99% és maximumon is 99% legyen, de semmi hatása. A játék természetesen eredeti. Már a Windows-t is újraraktam, semmi eredmény. Mit lehetne még tenni? Válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm! :)

A Pc-m:

Amd fx 6300

Corsair 8 gb 1600mhz ram

Asus r7 265 2gb



2016. jan. 17. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Talán az Amd fx 6300 és az Asus r7 265 2gb os VGA miatt.

Vedd lejjebb a beállytásoknál a dolgokat, élsimítás stb...

Addig próbálgassd, amíg megfelelő lesz.

A Vsync-et kapcsold ki, úgy is próbáld meg.

2016. jan. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy full normalon próbáltam, 800x600-ba, de 1920x1080-ba very high-on fut, tehát ezzel olyan nagy baj nem lehet....
2016. jan. 17. 14:33
 3/5 anonim ***** válasza:

akkor esik így az fps ha a proci throttlingol, vagyis alapjáraton nem bírja. Húzva van? Ha van rajta külön hűtő meg jobb lap alatta akkor lehetne húzni az órajelét.


Illetve az alap a gépház teljes portalanítása, ha nagyon poros hamar felmelegszik a vga meg a proci és esik a teljesítmény.

2016. jan. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Portalanitva kb 2 hete volt majd holnap ránézek húzva pedig nincs nem is merem megmondom őszintén, de holnap utánanézek.:)
2016. jan. 17. 22:57
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem értem az egészet, most feltoltam majdnem mindent high-ra/very high-ra, 1920x1080-ba és nem csinálja. 30-40 fps néhol néhol zavaró, de ha ez az ára, kibírom! :)
2016. jan. 19. 18:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!