Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft- Shaders mod....

Minecraft- Shaders mod. Hogyan lehetne egy kis élsímítást "belecsempészni" a módba? [Bővebben lent. ]

Figyelt kérdés

Nemrég telepítettem a Shaders mod-ot, megy is olyan 90Fps-el. :)

Ennek nagyon is örültem, de annak nem, mikor megláttam, hogy az élek szétvannak esve a játékban. (Azaz hiányzik az élsímítás.)

Azzal tisztában vagyok, hogy a Shaders mod nem nagyon támogatja az élsímítást, csak egy 4x-es MSAA-t, vagy FXAA-t engedett bekapcsolni.

De sajnos ez sem segített. (Na jó talán egy kicsit.)

De a játék még mindig annyira csúnya volt, hogy nem értettem, hogy bárhol néztem Youtube-on videókat, ott nem volt ilyen a játék.

Pls! Segítsetek. Nagyon fontos lenne. ;)



2016. jan. 17. 21:55
 1/2 anonim válasza:

Szia.

Próbálj meg letölteni egy másik shaders modot és talán azzal jobb lesz.

2016. jan. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy te magára a módra vagy a shaderpack-okra gondolsz.

Több shaderpackor próbáltam már, azokkal sem szünt meg a hiba.

Gondolom te inkább magára a Shaders modra gondoltál...

Na azzal kapcsolatban... már használtam a sima shaders modot, használtam az Optifine modnak is a shaders opcióját (igen, van neki), de ezek a hibák mégis ugyanúgy jelentkeztek.

Most egy kicsit mélyebben kutakodok a neten shadersmod után. (Hátha tényleg csak ez a hiba amit mondtál.)

Tehát összeségében adtál egy jó ötletet.

Köszi! ;)


Esetleg tudnál linkelni egy-et? (Shaders modot)

2016. jan. 21. 07:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!