Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ingyen letölthető repülőgép...

Spectator kérdése:

Ingyen letölthető repülőgép szimulátor?

Figyelt kérdés

1) Win 8.1 alatt is PC-én fut

2) Békés legyen, ne harci

3) Ha lehet gomb-, és nem kormány-vezérlésű



2016. jan. 18. 17:16
 1/10 anonim ***** válasza:
FlightGear
2016. jan. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ahogy az elso irja. FlightGear egy open source dolog, maga a szimulacio eleg profi, de ne varj tole fergeteges grafikat vagy tajakat. Amugy szerintem rep.szimet szinte lehetetlen gombbal iranyitani; ha komolyan gondolod a repulest, akkor szukseges egy kormany, vagy legalabb egy olcsobb joystick.
2016. jan. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

FlightGear letöltés.

A Letöltőközpont-ról töltöttem le a V.2. változatot. Lett vagy 1500 MB. Aztán megjelent egy képernyő, lehetett gépet választani, (sajnos kis amerikai gépek). Az azután "illegette magát" a képernyőn, lehetett még repteret is választani. Ott állt gép, még a légcsavarját se tudtam megforgatni. A Help-ben meg mindenféle kreatív jótanácsok voltak, hogyan kell rádiókapcsolatot felvenni stb. Szóval teljes a csalódás. Valamit elszúrtam. Vagy előtte el kell egy tanfolyamot végeznem egy valódi gépen, hogy legalább a Start-gombot megtaláljam?!

2016. febr. 28. 23:55
 4/10 anonim ***** válasza:
A 2.0-ás változat iszonyatosan elavult, töröld le és a hivatalos oldalról töltsd le a legújabbat: [link]
2016. febr. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát ez bizony így se megy, egy nyamvadt Cessna álldogál a képen.
2016. márc. 31. 21:09
 6/10 A kérdező kommentje:
Megtaláltam a magyar nyelvű manualt .qm kiterjesztéssel. Mivel lehet megnyitni? Word Pad-tól Libre Office-ig sikertelen.
2016. ápr. 1. 19:06
 7/10 A kérdező kommentje:
Már harmadszor töltöm le a 2016-os változatot, benne van a bin meg a többi, és még 3-4 ismeretlen című fájl, de meg se nyikkan. Könyörüljön már meg valaki rajtam! Mit csináljak?!
2016. ápr. 28. 08:45
 8/10 anonim ***** válasza:
Linkeld és megnézem.
2016. máj. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
DCS: WORLD. IGAZ harci, de az elérhető legjobb repszim. Maga a sim ingyenes, csak gépeket kell megvenni. Bár alapból van benne egy mustang es egy szu-25 ingyé. . Www.digitalcombatsimulator.com
2016. júl. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a készséges választ, de sorry egyik se ment.
2017. júl. 7. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!