Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik SIMS jatek a legjobb?...

Melyik SIMS jatek a legjobb? Nekem a lenyeg, hogy minnel szebb lakas es butorok! Melyik simst vegyem meg?

Figyelt kérdés
Megmondom oszinten en csak a legelso reszt ismerem anno azzal jatszottam! Most szeretnek venni egyet de nem tudom melyik a legmegfelelobb, mivel mar annyi fele van! Tudnatok segiteni? :)

2016. jan. 18. 17:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sims 4.
2016. jan. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A Sims-nek 4 része van, a többi csak utánzat és kihasználás, például a Freeplay simsek. Azokkal felesleges törődni.


Szóval van a Sims-nek 4 része:

1.: mai szemmel már bűn ronda, nem ajánlom.. :D

2.: elég régi már ez is, csak a fanatikusabbak és a kirívóan gyenge géppel rendelkezők játszanak vele.

3.: ez már érdekesebb. Mostanában az a téma, hogy a Sims 3 a jobb, vagy a 4. A 3-hoz rengeteg kiegészítő készült már, tartalmilag tökéletes, a grafikája megfelelő.

4.:

2016. jan. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem 3 sokkal jobb mint a 4,könnyebben kezelhetőbb,szebb a HUD,és nem is nagy a gépigénye.
2016. jan. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát nekem akkor is a 2 a kedvencem. :) Minden kiegészítő megvan hozzá és vagy 500+ órám biztos benne van. A 3 is nagyon jó, de a kiegészítők itt már nem igazán tetszettek. A 4 meg pocsék.
2016. jan. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Félrenyomtam, bocsánat..


Szóval:

4.: A legújabb rész, készülnek hozzá a kiegészítők. De fontos tudni, hogy az előző részekkel ellentétben a Sims 4-nek nincs magyar fordítása. Én pont ezért nem is venném meg (ha vinné a gépem).


Ha viszi a géped a 4-et, akkor kezdődhet a mérlegelés. A kiegészítők miatt tartalmilag a Sims 3 sokkal jobb a 4-nél, de a 4 kidolgozottabb, sokkal szebb simeket és lakásokat lehet vele készíteni, ami, mint mondtad, nálad fő szempont. Ez esetben én a 4-et ajánlom. Nagyon menő házakat lehet benne építeni. Sokkal részletesebb, mint a 3-ban. Új funkciók, lakberendezési tárgyak vannak.


Ha a házépítés részletessége és a lakberendezési tárgyak szépsége és mennyisége a fő szempont, akkor én neked a The Sims 4-et ajánlom! :)

2016. jan. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A 4-nek kisebb gépigénye van, mint a 3-nak :)

Ugyanazon a gépen a sims 4 az eddigi összes megjelent kiegészítővel együtt tökéletesen fut, míg a sims 3 kettő kiegészítővel is laggol, kilépked és tele van hibaüzenetekkel. (sims 3 eredeti, sims 4 tört :))

2016. jan. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6-os: Ezt te hol álmodtad?


[link]

[link]


Nem véletlenül tudok csak a Sims 3-mal játszani. ;)

2016. jan. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen, ez a hivatalos rendszerkövetelmény.

Viszont a sims 4 sokkal jobban van optimalizálva, EZÉRT ténylegesen sokkal jobban fut a gyengébb gépeken, mint a sims 3.

Ezt onnan "álmodtam" hogy mindkettőt játszom ugyanazon a gépen, és a sims 3-mal nem lehet 3 óránál tovább random hibaüzenet nélkül játszani :)

2016. jan. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
De igazából ha megnézel pár (külföldi) gamer youtubeos sims 3 videóját, náluk is laggol a játék, pedig nekik nem 100ezres gépük van :)
2016. jan. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én gépemen is a sims 3 halál akadozva megy csak. Játszhatatlan. A sims 4 meg vígan, normálisan megy rajta. Mondjuk valószínűleg azért mert a Sims 4-ben nincs nyílt világ. Tehát nem kell a gépnek azzal szenvednie hogy egy egész várost betöltsön, mint a 3-ban. Nekem a 4. rész jobban tetszik. Persze csak kiegészítőkkel együtt. A házak is szebbek, jobban lehet benne építkezni is, több a lehetőség.
2016. jan. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!