Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen az írnányítás?

Milyen az írnányítás?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy ps4-et venni, de edig gépeztem csak és félek, hogy az fps játékokat nem tudom majd írányítani pl battlefront. De dying lightal gta 5-el és mortal kombat x-el is játaszanák. Szerintetek ezeknek milyen az írányítása ps4-es kontrollerel? Illetve nehéz megszokni? Illetve áttérni konzolra gépről?

2016. jan. 20. 16:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Teljesen jó FPS-ezni egy kontrollerrel (ha a kontroller normális, feltételezem eredeti PS4 kontrollered is lenne, ami tökéletes).


Idő mire beleszoksz, de nincs hátrányod, mivel mindenki más kontrollerrel játszik konzolon. Szerintem nem lesz gondod vele.

2016. jan. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Oké. Köszi a választ! Akkor feltételezem neked is van ps4-ed vagy xbox one-od? És még annyi, hogy van egy nubwo no-3000 gamer headsetem, ha hozzá veszek átalakítót ami mikrofont és a hangot összeköti és beledugnám a kontrollerbe akkor normálisan szólna meg tudnék beszélgetni a barátaimmal? És nem merülne gyorsabban a kontroller, bár az nem baj mert max rádugom a vezetékre csak érdekel.
2016. jan. 21. 15:18
 3/21 anonim ***** válasza:

A fülessel kapcsolatban sajnos nem tudok választ adni.

Nincs PS4-em és Xbox One-m se, de volt PS2-m (van is), és rengeteg FPS játékot játszottam vele.


Illetve PC-n játszom, és van hozzá Xbox 360 kontrollerem: Szoktam vele lövöldözni.

2016. jan. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm a választ. Nekem nincs valami erős gépem. Informatikus leszek ezért sokat gondolkozom, hogy melyik legyen, de egy pár haverom fog venni ps4-et ugyhogy inkább majd ps4-et veszek, mert a játék most az első még odébb van az érettségi. :D
2016. jan. 21. 21:23
 5/21 anonim ***** válasza:
Nekem van ps4 em és előtte én is csak pc-n toltam...kb 2 nap alatt átszoktam a joy ra nem nagy cucc. Meg most még jön is a ps vr hát már várom. Egyébként pl farcry 4 hihetetlenűl jó irányításu joy al...megkell szokni főleg gta után de igazából minden játékot máshogy irányítasz szal mindig lesz pár nap amíg ráérzel.
2016. jan. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
A mortal kombat x-el játszottál annál is nagyon jó az írányítás? Meg a dying lightal? Battlefronttal?
2016. jan. 22. 17:57
 7/21 A kérdező kommentje:
És nem akad semmi?
2016. jan. 22. 17:58
 8/21 anonim ***** válasza:

dying megvan...nagyon jó volt,

Battlefront nincs és nem is lessz...nem vagyok oda azért amikor veszek egy tortát és adnak cserébe egy szeletett..

Mortál is jó...jó hogy jó :D erre van kitalálva :D

Egyébként nem akad...tudtommal nem is tud egy konzol akadni...habar nem értek hozzá de tapaztalat alapján minden szép és jó.

2016. jan. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Oké köszi a választ. Azért kérdeztem mert ey 4magos amd gt630 és 4gb ramos gép akad néha nagyobb játékot nem mindig bír a z2 telefonomat is betudom akasztani a mortalnal is volt, hogy beakadt. :( Én mindent betudok akasztani. :D Nekem tetszik a battlefront és ezekkel a játékokkal mind haverar játszanák a battlefrontot többen is.
2016. jan. 22. 18:19
 10/21 anonim ***** válasza:

Ez nem fog akadni :D

Ne érts félre nem szar a battlefront csak elég tré hogy a 3/4 része majd dlc ben jön ki. :D majd ha lesz hasznaltba 8 ért akkor lehet megveszem.

Ja igen...mindenképp nézegesd a használt játékokat mert nagyon jó áron vannak és ugyan az mint az eredeti csak 8-10 ért vagy akár 5 ért aaa címeket vehetsz... Ill corvin console..98 náluk a ps4...ha mar most veszed :D

2016. jan. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!