Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miről szól a Life is strange?...

Miről szól a Life is strange? Jó játék? Mit kell benne csinálni?

Figyelt kérdés

2016. jan. 21. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
47%

Hát figyelj erre csak annyit tudok mondani, hogy google a barátod... Beírod a keresőbe, hogy life is strange bemutató

kihoz cikkeket.. Ha beírod youtubera, hogy Life is Strange gameplay, láthatsz a játékból videókat. Ilyen egyszerű.

2016. jan. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én az 1.epizódból láttam gameplayt és egyenlőre instabuy a következő fizetéskor. Jó kis játéknak néz ki.
2016. jan. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
néztem egy gameplayt és csak annyit tudtam kivenni belőle hogy a játékmenete ugyan az mint a walking deadnek és valami iskoláslány szimulátor
2016. jan. 21. 17:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Kb olyan mint a The Longest Journey (ha ismered), csak jobb grafikaval.
2016. jan. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
"iskoláslány szimulátor" azért egy csöppet rohadtul túlzás, nagyonjó sztorija van, és eléggé mély is, de alapjába véve egy "Interactive drama" ugyanúgy mint a Walking Dead. Tehát, fontos hozzá egy masszív angoltudás, gyors döntésképesség, (bááár, ebben a játékban nem is annyira, majd rájössz miért) és hogy szeresd az ilyen típusú játékokat.
2016. jan. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%

Hogy ha elmondanánk miről szól, akkor lelőnénk a poént.


Maradjunk annyiban hogy szörnyekről. De nem zombikról, egyszeműekről, démonokról vagy szellemekről. Hanem azokról a szörnyekről, akikkel a hétköznap, akár a való életben is találkozhatsz és úgy hívják őket hogy: emberek.


Az hogy iskoláslány szimulátor még talán félig-meddig meg is állja a helyét... és tudod, pont ezért jó, sőt egyenesen kitűnő játék. Gyakorlatilag a játék elejétől a végéig (egy bizonyos dologtól eltekintve) olyan élethelyzetekkel találod szembe magadat, amikkel már te is találkoztál vagy még találkozhatsz az életed folyamán. Sőt, vannak olyanok is, akik már az egészet átélhették a valóságban, attól az egy bizonyos dologtól eltekintve. Egyszerűen gondolkodás nélkül elhiszed azt, hogy a képernyő előtt valódi élethelyzeteket látsz és valódi konfliktusokat kell megoldanod. A karaktereket sem azt különbözteti meg egymástól, hogy más textúra van ráhúzva ugyanarra a modellre, hanem mindegyiknek van rendes személyisége, hihető jellemfejlődése, stb.


Nyugodtan tegyél egy próbát az első résszel. Komótosabb tempóban is max. 3 óra végigjátszani és nem veszítenél vele sokat. Elvileg elérhető már hozzá egész kulturált magyar felirat is, tehát már a nyelvismeret hiánya sem akkora érvágás. Szerintem maga a játék simán lett akkora klasszikus lett, mint a Bioshock, a Half-Life vagy a Zelda sorozat.

2016. jan. 22. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!! Egy próbát megér
2016. jan. 23. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!