Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi lehet a baj a Gta 5-el? (PC)

Mi lehet a baj a Gta 5-el? (PC)

Figyelt kérdés
Kb 3 hónapja újra raktam a gépem,és installáltam rá a Gta 5-t(nem eredeti) és elég szépen futott,max kisebb szaggatásokkal de nem volt rá panasz,utána telepítettem mellé pár modot,és pár nap múlva már teljesen szaggatott szinte nem is lehetett vele játszani így hát letöröltem:Most megint felraktam de kb. 30-40 percet kell várni mire betölt,és utána bedob a game-be de ugyanúgy szaggat mint mielőtt letöröltem,és ugyanott folytatódik a játék ahol abba hagytam törlés előtt(pedig a save-ket töröltem)! Valaki tud valami megoldást vagy hogy mi lehet a baj?

2016. jan. 21. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:

"nem eredeti"


Minden egyéb baj csak ez után következik.

2016. jan. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oké! Csak az a furcsa hogy egyszer szépen fut aztán meg szinte nem is megy!? Lehet Driver hiba?
2016. jan. 21. 21:38
 3/3 anonim válasza:

Nézd meg,h rendesen kitörltél e mindent a játékkal kapcsolatban,van hogy a játék eredeti könyvtárában még maradnak fájlok uninstal után + a dokumentumok között is érdemes körül nézni,hátha ott is vannak még a játékból megmaradt file-ok,mentések,beállítások...

Van hogy ez is segít,ha nem és minden kötél szakad,akkor Windows reinstall ! :)

2016. jan. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!