Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki megtudná mondani hol...

Valaki megtudná mondani hol van ez az online játék?

Figyelt kérdés
Ezzel a játékkal régebben játszottam és csak arra emlékszem belőle, hogy egy kaland (mmorpg) játék volt. Ahol egy fiúval (ha jól emlékszem talán szőke volt) kellett kalandoznunk. Lehettek csapattársaink, elmehettünk városokba, falvakba lehetett harcolni -főképp szörnyek ellen-. Még az maradt meg bennem, hogy a grafika nem volt nagyon magas- mondhatni pixeles. Ja! és ha nem csal az emlékezetem az 55555.hu-n találtam rá először. Minden választ előre is köszönök!

2016. jan. 22. 18:40
 1/2 A kérdező kommentje:
Nemrégiben jutott eszembe, hogy a játék kezdete, talán így volt: "Valaki ellen harcolt a karakterem, de nem sikerült legyőzni. Az ellenfél valami másik dimenzióba küldött át... az első hely ahová megérkeztem, talán egy város volt"
2016. máj. 5. 06:56
 2/2 anonim ***** válasza:
Zelda talan? Lehet nem az, de nekem ez jut eszembe errol.
2016. máj. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!