Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Töröltem magam Csábításból...

Töröltem magam Csábításból jelesről, és most próbálok új accountot csinálni, de nem enged regisztrálni, azt írja ki, hogy az e-mail címem már használatban van. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Próbáltam jelszóemlékeztetőt küldeni, kiírta, hogy küldi,de nem kaptam meg. Ha megpróbálok bejelentkezni, nem azt írja ki, hogy hibás azonosítók, hanem egyszerűen behozza a főoldalt, mintha meg se próbáltam volna belépni.

2016. jan. 22. 19:36
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy miért van így, de anno nekem sem fogadta el. Várni kell szerintem egy bizonyos időt, amíg elfogadja az e-mailt újra. Nekem 3 e-mail-em van és egy másikkal regisztráltam újra. Azóta nem teszteltem még, hogy az eredetivel felenged-e újra :D
2016. jan. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!