Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assassin's Creed Történet...

Dead626 kérdése:

Assassin's Creed Történet tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok nemrég vettem meg az

Assassin's Creed Syndicate-et

és mióta elkezdtem annyira nem tiszta nekem a történet valaki eltudná mondani hogy mi az előző részek története?

Még csak 2-3 óra játék időnél járok de nemvolt még a jövőbeli történetszál pedig ha jól tudom a

Black Flag-ben volt (még nem játszottam vele)

és hogy itt miért nincs vagy csak később bontakozik ki?

Ha valaki el tudná magyarázni az nagyon jó lenne mert nekem homályos kicsit a kép!

Előre is köszi!



2016. jan. 23. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak az angol nyelvű wikia több, mint 800.000 szóból áll, ennek nagy része a történetet boncolgatja. Ne kérd, hogy egyetlen kommentben összefoglaljam.

Én már nagyjából a III. rész környékén feladtam a próbálkozást a történet megértésére. Igaz, én szívből utálom a jövőbeli részeket, csak átrohanok rajtuk, hadd menjek már vissza az "igazi" játékba.

2016. jan. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Röviden:

Az orgyilkosok (asszaszinok) és a templomosok évszázadok óta harcban állnak egymással. A templomosok abban hisznek, hogy az embereket irányítani kell, hogy rend legyen. Az orgyilkosok pedig abban, hogy minden ember a saját életét irányítja, és ez jól van így, nem kell senkit irányítani.

Jövőbeli szál:

A leszármazottak DNS-üken keresztül újraélik a felmenőik életét, ereklyéket keresve (ezek olyan tárgyak (vagy nem tárgyak), amit az első civilizáció hagyott itt).

Röviden ennyi, ha kérdésed van írj nyugodtan:)

2016. jan. 29. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!