Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PS4 vagy Xbox One?

PS4 vagy Xbox One?

Figyelt kérdés

Sziasztok, azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy megtudjam melyiket érdemes megvenni, mivel beszeretnék szerezni egy konzolt.


A véleményeteket várom hogy miért jobb a egyik a másiktól.


Másrészt valamit szeretnék külön megkérdezni, hogy xboxnál van ez a havidíj amit ha fizetsz akkor tudsz neten játszani, ez psnél is így van?

Vagy ott nem kötelező ez a fizetés ahhoz hogy mondjuk world of tanks-sal játsszak?


Előre is köszönöm.


Üdv.

Duku



2016. jan. 25. 07:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Tudtommal szükséges mindkét konzolnál. A választásodat leginkább a számodra érdekes exkluzív címek dönthetik el, azon kívül a PS4 valamennyivel jobb teljesítményben. Én PS4-et vennék, de a te személyes preferenciáidon múlik, hogy melyiket érdemes megvenned. Olvasgass utánuk.
2016. jan. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Megmondom őszintén hogy Xboxba az zavar a legjobban hogy elemes a kar, és hogy nem aksis...


Másrészt meg fogalmam sincs :D ezért kértem segítséget mivel hogy nehéz választani.


Amikkel játszani szeretnék az a


Fallout 4

Rainbow Seige

World of Tanks

Division


Ezek a játékok mind a 2 konzolra megjelent(megjelennek)

de biztos hogy még bővülni fog a játékaim ezen a téren.


Mind a kettő konzolból az 1 Terrás verziót néztem ki, csak hogy melyik a jobb. Azt nem tudom, az a baj hogy aki pses az a pst mondja, aki xboxos az meg a boxot így nehéz eldönteni.

2016. jan. 25. 08:09
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha pusztán ezekkel akarsz játszani, akkor az ár szerint dönts. Viszont sokukhoz szükséges a multiplayer, amiért goldot/PS Plust kell venned. Ezek mellé meg kapsz játékot, havonta kettőt, amik általában Xboxon jobbak fényévekkel (PS4-en mostanában olyan gagyi játékokat adnak, hogy sokan megmondták inkább nem fizetik tovább). Az meg ne számítson bele a döntésedbe, hogy Xboxon a kontroller elemes, mert PS4 kontrollerje se bírja sokkal tovább. Xboxnál veszel ceruzaksikat és elég jól el is van. Ráadásul Xbox One-n most ingyen beszerezheted a Witcher 2-t is, ami elég jó és tartalmasra sikerült, így ezzel is ellennél egy ideig.

Nem lenne az a pár PS exkluzív cím én is Xbox One-t vettem volna.

2016. jan. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Egyébként egyre jobban hajlok a xboxhoz mivel xbox 360an már volt csak oda adtam havernak.. azzal teljes mértékbe megvoltam elégedve :)


Halottam olyat hogy a ps4nek az adaptere a gépbe van beépítve míg a boxé külső adapter, és nem melegszik annyira használatközben.


jelenleg ezzel a bundleval szemezgetek:

[link]


viszonylag olcsóbb mint a ps4es bundle és akkor 1 játékot ki is pipáltam a listámról.


Egy kérdésem akadt nézegettem:


Hogy az Xbox-hoz 2 fajta kártya létezik az egyik a


xbox live feltöltőkártya

a másik

xbox live gold előfizetés


Melyik mire való?


Sajnálom hogy ennyire hülye vagyok ebben a témában de pc-s voltam eddig kivéve a xbox 360at, ott meg nem vettem ilyen dolgokat.

2016. jan. 25. 11:13
 5/9 anonim ***** válasza:

Az 1TB-os PS4 se melegszik fel annyira, a régi esetleg, de nekem az új egyszer se melegett fel.

Az Xbox live gold előfizetés kell a multihoz. Megveszed, bepötyögöd a kódot és akkor amilyen időtartamut vettél annyi ideig lesz Gold előfizetésed.

Az Xbox Live feltöltőkártya az a virtuális pénztárcadat tölti fel. Ebből aztán vehetsz játékot, DLC-t vagy Gold előfizetést.

2016. jan. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezek a játékok mind ottvannak PC-n. Konzolt csak exklúzívok miatt vegyél. Ezeket egy kb. 170ezres PC-n elfuttatod elég jó grafikián. (és ha azt nézzük hogy konzol, alapgép 100-110k,játékok össz 48k,PS Plus 15k=163-173k) ennyiből kijön egy jobb gép.
2016. jan. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Most is van egy 180+ os gépem csak eladom mivel újat veszek majd a közeljövőben de addig is konzolon akarok játszani :)
2016. jan. 25. 14:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Ps4,es ahogy mondták előttem meg a 3.valaszolo exkluzív cím azaz ps4 😀😀
2016. jan. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 ted01234567897654321 válasza:
Ha már vettél xboxt mi aneved rajta?
2016. jan. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!