Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek Lara Croftnak...

Szerintetek Lara Croftnak (2013as) reális testalkata van?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm szerint túl kövér,vagyis lehetne még vékonyabb és az nem lenne még anorexia,a másik szerint ez a max soványság mert onnantól már anorexiás lenne. Szerintetek? Szerintem ha ennél soványabb lenne az már nem lenne realisztikus a bordái miatt. Vagy mégis? Anatómia vita. :D

2016. jan. 25. 16:53
 1/6 anonim válasza:
59%

Sztem pont jó :)

Nekem is ilyen a testalkatom ;)

2016. jan. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is pont jó, bár jonbban tetszene ha husisabb lenne, de mivel ismerjük a karaktert és életvitelét az nem illene hozzá.
2016. jan. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pont jó. Amúgy aki azt írja, hogy aki ennél vékonyabb az anorexiás, annak ajánlanám olvasson egy kicsit többet. Az egy betegség. Attól, hogy valaki vékony még nem anorexiás...
2016. jan. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kellene vékonyabb legyen, bár ízlések és pofonok. Akár kicsit húsosabb is lehetne, na nem a molett testalkatra gondolok.
2016. jan. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Itt a modelje, talán segít a kérdésben, én nem foglalnék állást. https://www.youtube.com/watch?v=OLEm0hG24Ss
2016. jan. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem teljesen, sőt ha figyelembe vesszük Lara életvitelét, akkor meg pláne. Kb. az összes sportoló nőnek hasonló alakja van. (mármint itt most a normálisan sportolókra gondolok, nem a laposmellű, deltoidvállú, kockásarcú szörnyekre)


Főleg annak függvényében, hogy a 2013-as volt az első Tomb Raider, ahol Lara-nak nem ólajtónyi csecsei voltak, nem volt szilikonnal kinyomva a szája és nem volt darázsdereka, tehát tényleg úgy néz ki mint egy normális nő. Nem pedig úgy, mint egy pattanásos, matyizós tinédzser fantáziája.

2016. jan. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!