Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ez milyen CS:GO rang + ezért...

Ez milyen CS:GO rang + ezért jár kitiltás?

Figyelt kérdés

Nem olyan régen kezdtem játszani a játékkal és jelenleg azt írja, hogy 5. szinten vagyok, ami tizedesi rang, viszont más oldalakon silver 1 és társai jelzéseket találtam. Ezt le tudná nekem valaki fordítani, hogy mi mit jelent?

A másik kérdésem arra vonatkozna, hogyha versengőt vagy egyéb játékot játszom, ahol van friendly fire, ott a véletlenül ejtett csapatsebzésekért jár kitiltás vagy ennek milyen fokozatai létezhetnek? Még egyszer megemlíteném, hogy nem trollkodni szeretnék, csak reflex miatt vagy tapasztalatlanságból ejtett hibákról beszélek.



2016. jan. 25. 23:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer van a szinted, ami 40-ig megy, majd nullázhatod a szinted, hogy kapj egy kitűzőt. (tabot nyomva biztos láttál már ilyet).

Aztán van a rangod, ami a versenygő/competetive/MM hívd ahogy akarod játékmódra szól. Ez a kettő nem függ össze, csak annyira, hogy 3. szintig nem mehetsz versenygőt.


A csapatsebzés meg egy bizonyos szintig nem akkora baj, de majd a játék figyelmeztet a chaten, ha túl sokat csináltad. X alkalom után kitilthat a játék, egyre hosszabb ideig a versenygőből. A kör kezdetén viszont akár az első ilyen sebzés kitiltást eredményezhet.

2016. jan. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 B1nc1 ***** válasza:

Nem tudok sokat hozza tenni az elottem szolohoz. O teljesen elmagyarazott mindent, arrol hogy a rangodat csak MM alapjan kapod/valtoztathatod meg mig a lvl-t xp gyujtes alapjan lepsz. (Mig rangba fol-le mesz teljesites alapjan, lvl az fojamatosan novekszik lvl40-ig).

Friendly fire-ra csak akkor kapsz kitiltast ha megolod a csapat tarsadat, szoval ha akarod akkor lesebezheted mind a negy csapat tarsadat 1hp-ra minden korbe es akkor sem tilt ki a szerver (persze kiveve ha a csapatud megunja es szavazas alapjan kirugnak). Na meg persze ha indokosan lesebzed magad/csapattarsaidat sokszor egy jatekon belul akkor report-olhatnak teged a tobbi jatekosok amit majd valak visza nez, es ha ugy dontenek, hogy "trollkodsz" akkor ban-t is kaphatsz az egesz jatekbol.

2016. jan. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!