Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Steam-en nem veszi le a...

Steam-en nem veszi le a kártyámról a vásárláskor a pénzt, ezt mások is tapasztalták már, vagy ez miért van?

Figyelt kérdés
Nem arról van szó, hogy rossz, nagyon is bírom, csak azért lennék erre kíváncsi, hogy ha én most elkezdek ingyenes fizetős játékokat "megvenni" akkor nem tudom később leveszi-e ezt a pénzt. A válaszokat előre is köszönöm!

2016. jan. 27. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindig levette.
2016. jan. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A bankszámládon sem jelenik meg a vásárlás?
2016. jan. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Valamit benéztél szerintem, ingyen biztos nem adja oda a Steam. Vagy lehet valami durva bug! Nézd meg a bankszámládat. Vagy nem lehet, hogy a Steam Waletban is volt pénz és onnan emelte le?
2016. jan. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vagy valamiért csak szimplán zárolta az összeget a számládon és majd csak később vonja le.
2016. jan. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem le szokta vonni a pénzt.
2016. jan. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Néztem a bankszámlámon, de nem vont le semmit még azóta sem. Egyébként karácsonykor is vettem egy játékot, akkor sem vonta le.
2016. febr. 9. 19:21
 7/8 A kérdező kommentje:
A Steam wallet-ban sem volt pénz.
2016. febr. 9. 19:21
 8/8 anonim válasza:
Vegyél már nekem játékotXD
2016. febr. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!