Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Sims3 játékkal kapcsolatba...

The Sims3 játékkal kapcsolatban szeretnék kérdezni, hogy nem tudtok valami csalási kódott vagy valamit, hogy elérjem az életcélját a Simnek?

Figyelt kérdés
Ebben a példában RockStar akar lenni, és szeretném minnél hamarabb elérni. Ségitesetek

#játék #Sims #Rockstar #csalási kód
2016. jan. 30. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Letöltöd a Nraas master controllert az egy mod a sims3hoz és ott van mindenféle csalási lehetőséged :)
2016. jan. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mod nélkül (ahogy én szoktam)

álitasd be éltere szóló vágyának/céljának azt hogy "úszni a pénzbe" utána meg 2-szer 3-szor írd be "motherlode" parancsot :D


Ctrl plusz alt plusz c ---> csalás beírása utána enter lenyomása (bocs angol billentyűzet s elég nehéz tájolódni rajta...)

2016. febr. 1. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 licsike012 válasza:

Ha megnyomod egyszerre a Shift+Ctrl+c billentyűket,akkor fönt megjelenik egy sáv és oda ezt kell beírni: "testingcheatsenabled true",ha ki akarod kapcsolni true helyett false.Miután beírtad látszólag nem történik semmi, de ha lenyomod a shiftet és közben rányomsz a postaládára megjelenik rengeteg lehetőség. Ott rányomsz arra hogy "Hivatás megadása" és kiválasztod azt amit szeretnél a simednek. Nekem csak úgy működik, ha a 9. szintre kattintok és úgy léptetnek elő a 10. szintre.



Remélem segítettem.

2016. márc. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!