Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudnék jobban játszani?

Hogyan tudnék jobban játszani?

Figyelt kérdés
Sziasztok kedves gyik-esek :)...azt szeretném kérdezni,hogy a league of legends nevű játékban hogy tudnék jobban játszani?...általában miattam veszít a csapat,mert "elfeedelem a midest",de nem direkt csinálom....mondják,hogy farmolj minnél tőbbet...jó,de 20 játék ami csak a minionok ellen van se megy nekem.....ajhh teljesen elvagyok keseredve.

2016. jan. 30. 18:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem se megy, ne izgulj. :)
2016. jan. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha elkeserít, minek játszol vele? Keress olyan játékot, amit élvezel.
2016. jan. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mióta játszol? Melyik szerveren vagy? Szívesen segítek helyrerakni az alap dolgokat, de nagyon matchup specifikus dolgokban kevésbé vagyok otthon, mert support main vagyok.
2016. jan. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Gabbor75 válasza:

Milyen szerveren vagy? Mert ha EUNE akkor szívesen segítek 30-as szintű vagyok silver IV-es ranggal!

Írj ha szeretnéd hogy segítsek!

2016. jan. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
csinálj egyéni játékot. ott könnyebb megtanulni a farmolást meg nézz videókat az sokat segít
2016. jan. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Sutekh válasza:

nézzél sok yt vidit... válassz 1-2 lane ahol magabiztosan tudsz játszani, majd hozzá egy champ-et (2-3-at) amelyikkel kényelmesen tudsz játszani. És azokkal gyakoroljál, sokat... Meg nézhetsz az adott championokról videokat és elsajátíthatsz combokat meg ,hogy adott helyzeteket ,miként tudod kihozni belőle a legjobbat.

A jó runa page és masteries-ek sem hátrány ha van.

A farmolás meg gyakorlás kérdése.

2016. febr. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Rám is írhatsz ha van kedved. (S5 Gold)
2016. febr. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Előszőr is válssz olyan karit amivel jó vagy ès kiismerted fortèlyait, másodjára ( èn miden szoktam menni ezèrt a pèldákat is midre èrtelmezd) játsz biztosan, ne legyèl hülye, farmolj egy kicsit, pl ha heimerrel játszasz ( nagyon ajánlom ) akkor farmold ki az első 3 kèpessèged ès igazából addig cukkolód pl yasuot, próbálj halál nèlkül játszani, lásd át a helyzeteket ne menj bele felesleges harcokba, wardolj sokat, a csapatjátèk fontos. Vegyèl minèl jobb itemeket a karakteredre, sok vidit nèzz, gyakorolj, ès a játèkhoz való hozzá állásod a legfontosabb,pl èn akkor veszìtek legtöbbstör ha az elejèn kikiáltom.. Vesztettünk.. Nincs adc b* ! De van hogy egy kis odafigyelèssel ez is megoldható ès voala 19/3 lett a statom ès a meccs vègèn az enemy max 10 killt szerzett. Ajánlott karakterek kezdőknek ( èn sem vagyok mèg olyan pro gamer ) : heimer, hát jhin mert k erős lett, teemo, master yi, garen, vagy ha van kis moneyed akkor ekko mondjuk ezt egy kicsit nehèz irányìtani de ha kitanulod...
2016. febr. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ez egy olyan dolog ami idővel alakul ki, senki nem játszik jól elsőre, ha kell segítség írj nekem, plat 2
2016. febr. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Dantagor válasza:

Kezdoknek q legjobb karakterek:

Top: Rammus, Garen, Trynda

Mid: Annie

Jungle: Master Yi, Shyvana

Adc: Na ide eleg nehez olyat ami kulon kezdoknek jo..talan tristana mert annak is van ugrasa.

Bocsi hogy az elozo.kommentekbe beleszolok,de ekko es heimer annyira nem eros hogy erdemes legyen azokkal kezdened.. Én általában goldba Annivel húzok ki acc-okat, de Diamond 4ben shyvana amivel szivesen junglizok :)

2016. márc. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!