Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A WOW-ban az csalásnak számít,...

A WOW-ban az csalásnak számít, ha egy játékos 85-ös szinttel direkt kisebb szintűeket ölöget olyan helyen, ahol nyugodtan játszanának?

Figyelt kérdés

2016. jan. 30. 18:14
1 2
 11/17 Csiß ***** válasza:
Taurin sem számít "csalásnak" (lol?) low lvl karakterek leverése.
2016. ápr. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Szánalmasak vagytok! Szidjátok a Taurit csak mert nem eredeti, hanem tört. Pedig semmi különbség! Sajnállak titeket! A Taurin mindenki jófej, ti meg gonoszok vagytok! Szóval én örülök, hogy rajta játszok! És se ti, se senki nem veheti el tőle a kedvem! Ez van! Ja! És keresztény vagyok! Utáljatok ezért is! Már csak röhögök rajtatok! :)
2016. ápr. 18. 18:25
 13/17 anonim ***** válasza:
orvos látott már?
2016. ápr. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Csiß ***** válasza:
Nincs szerencséd,ateista vagyok..te meg autista.Érezd jól magad a taurin..Nem rossz szerver az,csak sok az ütődött, kanos 13 éves kis pocs :)
2016. ápr. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem lenne rosz a tauri csak a komplett játékos bázisát le kéne cserélni. Amúgy elég tré az 5 éves lemaradás az eredeti contetntől.
2016. ápr. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Tudtam, hogy ezt írjátok. xD
2016. ápr. 21. 17:25
 17/17 A kérdező kommentje:
Egyébként is! Ezt a kérdés több, mint fél éve tettem fel! Már nem idegesít, ha megölnek! Csak sajnos nem lehet egy kérdést kitörölni..
2016. ápr. 21. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!