Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Dead Space nevű játékhoz...

A Dead Space nevű játékhoz nincs magyarítás? Eredeti Steames verzió van meg, de a felsoroltak között nem írja, hogy a magyar nyelvet támogatná a játék.

Figyelt kérdés
Csak a Dead Space 2-höz találtam magyarítást.
2016. jan. 31. 17:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem, a dobozos verzió full magyar volt, a Steames/Origines nem.
2016. jan. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Akkor azt hiszem utánaolvasok az első rész sztorijának, és kezdem a 2. résszel magyarul.
2016. jan. 31. 17:21
 3/10 anonim ***** válasza:
Az enyémben volt magyar felirat (PS3-on), mondjuk elég gagyi, inkább az angolnál maradtam. A sztori csak annyi hogy a feleséged keresed végig az űrbázison amit megtámadtak valami alienek, és a végén kiderül hogy már rég halott volt mikor megérkeztél, ennyi. De a sztori alatt látod őt többször is, úgyhogy utal rá a játék hogy te is úgymond "megőrültél" az űrlények baktériumától vagy mitől, és már hallucinálsz össze-vissza. Meg van elvileg valami "Marker" nevezetű cucc is, amit kibányásztak a bolygóról, és ez az űrlényeké, és ezért támadnak hogy azt visszaszerezzék. A játék vége annyi hogy a Markert visszajuttatod a helyére, és elmenekülsz egy kis hajóval. A főhős megnyugodik, majd maga mögé néz és a felesége szelleme sikoltva beleugrik a képbe, mutatva hogy az űrlények már végérvényesen megőrítették, még ha vissza is juttatta a Markert nekik.
2016. jan. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"Megvan, hogyan kell egyszerűen nyelvet átállítani a játékban: XP-n: bekapcsolod a rejtett mappák megjelenítését, majd C:\Documents and Settings\felhasználó neved\Local Settings\Application Data\Electronic Arts\Dead Space\

itt van egy settings.txt fájl amiben ezt a rész kell irogatni: Locale = en ( az en helyére írd a kiválasztott nyelv rövidítését( pl. Magyar: hu, Angol: en stb)) És indíthatod a játékot."


Próbáld ki ezt. Tudtommal így lehet előcsalogatni a magyar nyelvet. Anno a Timeshift és a Trine 2 is ilyen volt, de legalább magyar. :D

2016. jan. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#3: Legalább írd, ki, hogy SPOILER, bakker! Mi értelme van elmesélni az egész történetet?
2016. jan. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
Írta a kérdező hogy el fogja olvasni az 1. történetét, ebben segítettem neki. Majdnem 10 éved volt rá hogy végigjátszd, már lassan a 4. része jön ki, lol. Amúgy meg még direkt fel is vezettem egy mondattal, úgyhogy nem értem hogyan spoilereztelek el, elolvasod azt a mondatom, hogy "a történet lényegében annyi, hogy egy űrhajóra mész a feleséged keresni" és ez után továbbolvasol, hogy "áhh, biztos nem a történetét fogja leírni", vagy micsoda?
2016. jan. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát az nem érv hogy "10 éve megjelent mé nem játszottad ki", mivel nekem is kb 2 és fél éve van jó gépem ami egyáltalán vinné, és még nem jutottam odáig. :D


De én el is kaptam a tekintettem, szerencsére nem olvastam végig.

2016. febr. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
33%
De érv, mert az internet nem hozzád alkalmazkodik, lol. Ha ennyire érdekelt a játék, hogy 10 év alatt nem sikerült hozzá egy normális gépet sem szerezned, vagy kijátszanod valamelyik haverod konzolján, akkor az ne mások hibája legyen már. Ennyi erővel az összes "Luke, én vagyok az apádos" poszt alatt verhetnéd magad, hogy "ne spoilerezz, én meg nem láttam a Star Warst köcsög"
2016. febr. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nyíltan nem illik semminek a végéről beszélni. Aki mást gondol az paraszt.
2016. febr. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Igaza volt, hogy parasztság elmondani a történetet. Hiába régi játék, nem mindenki tizenéves, hogy minden játékkal játszott. Nekem új, és azért jöttem az oldalra, hogy mit írnak a magyarításáról. Kösz, hogy lelőtted a lényegét...
2020. júl. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!