Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA 5-ben csak 5 percig lehet...

GTA 5-ben csak 5 percig lehet használni az "örök élet" cheat-et?

Figyelt kérdés
XBOX 360-am van, már 2x végigjátszottam szinte, meguntam, így csak hülyülni akarok egyet, de így azért nem túl kellemes. van valami egyéb megoldás, ahol az örök élet tényleg örök?

2016. febr. 1. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Van! director mode!


Gépen M-betűvel előlehet hozni (üldözés,küldetés közben nem lehet megnyitni!) konzolon nem tudom hogy kell

2016. febr. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ha jól látom, ez csak online működik, nekem meg jelenleg nincs xbox live gold előfizum, így nem tudok online-ozni sem :D
2016. febr. 1. 21:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Neeem,ez offline! durva lenne ha te multiba lazán be nyomnád az örök életet :D
2016. febr. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
valami olyasmit olvastam, hogy konzolon nem volt benne még a director mode a legelején, és hogy kellett hozzá egy ilyen Freemode Event Update, vagy micsoda. de annak nem találom a megoldását :D
2016. febr. 2. 16:32
 5/8 A kérdező kommentje:

[link]


itt írják.

2016. febr. 2. 16:39
 6/8 A kérdező kommentje:
közben mint kiderült, PS4-re és XBOX One-ra jött csak ki ez a frissítés...szóval úgy tűnik, ez a megoldás idáig nem megy.
2016. febr. 2. 16:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát sajnos mást nem tudok...
2016. febr. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
azért köszi :D gyűjtök xbox one-ra :D vagy veszek a gépembe egy jobb vga-t :D
2016. febr. 2. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!