Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a magyarázat arra hogy az...

Mi a magyarázat arra hogy az alábbi retro játékok NEM mennek vagy elég ramatyul?

Figyelt kérdés

Amennyiben ilyen képességekkel rendelkezik a grafikus vezérlő a gépben:


[link]



Kingpin - Life of Crime (intro lefut, menü előtt összeomlik)


Oni (manga fps) - Senkinek nincs kivehető arca, elmosódott vonalak


Drakan - Order of the flame (menüig eljut, aztán összeomlik)


Medal of Honnor spearhead - (Menüig eljut de el vannak csúszva fél centivel a tárgyak amikor animálja a menüt, játék betölt, de a fényesség random ingadozik)


A legfrissebb driver van fent mint a példa is mutatja..



Mit tanácsolnak a hozzáértők?



Cpu I7 5500U

Ram 8 GB DDr3

SSD256 Gb



2016. febr. 2. 20:46
 1/10 A kérdező kommentje:
Kiegészítésképp még annyi, hogy XP alatt egy kb 6 éves toshiba gépen 4GB ddr rammal T5500 as Core 2 duo pentiummal és INTEL GMA950 es grafikus vezérlővel gond nélkül hasít az összes...
2016. febr. 2. 20:57
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert régebbi gépekre (másfajta alkatrészek) és oprendszerekre lettek programozva.
2016. febr. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Azért mert ezek régi (1999-2002) játékok, az akkori gépekre (~Pentium III-Pentium IV) és operációs rendszerekhez (Windows 9x) vannak tervezve.


Esetleg megpróbálhatod a kompatibilitási módot:

* [link]

* [link]

2016. febr. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

De csak bizonyos típusú játékok?


Pl:


Battlezone 2, Warcraft 3, SIN, Wages Of SIN, ezek meg mennek az I7 es gépen is..



Nem értem mi lehet a gond, mert az I7 is támogat Opengl-t Open Clt- is Direct X et is stb..

2016. febr. 2. 21:01
 5/10 anonim ***** válasza:

Egyszerű a dolog. Annak idején kitaláltak valamit, ami akkor csúcstechnika volt. De telt-múlt az idő, fejlődtek a dolgok, és ami akkor übermodern volt, az elavult lett. Kijött egy még újabb, még jobb. Aztán megint kijött egy még újabb, még jobb. És ez odáig fajult, hogy a régi dolgokat az új fejlesztések egyáltalán nem használták már. Szóval miért maradjon benne? Így hát kidobták. Így már nem futnak azok a dolgok, amik erre a régi dologra támaszkodtak.


Ha programozósabban akarod látni a dolgot, akkor pl. itt van ez a PHP függvény:

[link]

Régen minden weboldal ezt a függvényt használta. Viszont megváltozott a technológia, lett újabb, ami jobb szemléletet adott. A mostani weboldalak vagy rátérnek arra, vagy az új verzióval (PHP 7) nem fognak működni, mert eltávolították.

2016. febr. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hasonló miatt nem lehet megoldani az xp https tanusítvány problémáit sem a weboldalaknál? Vagy arra még azért van remény?
2016. febr. 2. 21:23
 7/10 anonim ***** válasza:

Ember... Mikor ezeket a jatékokat tervezték azt se tudtak mi az i7 vagy mi az a videókártya amit használsz egyszerűen nem támogatja nem ismeri fel... Vannak kivételek amik képesek elindulni de azok is hibakal... Pl nekem a king of the road kb 5000FPS megy meg nyomom a nyilat és mint a rakéta olyan gyorsan megy minden...


De ki baszhatsz velük! Az általad emített játékokat fel patch a legújabb verzióra ami hatha támogatja egy picit ezeket, mert ha patc-elsz egy játékot nő a gépigény!

2016. febr. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A tanúsítvány totál más tészta. Ugyanolyan, mint a való életben. Ha van egy kis csoport, aminek te is a tagja vagy, és ha kiadok egy kártyát, amivel nálam hitelesítheted magad, azt én el fogom fogadni, de senki más nem. Ellenben ha egy mindenki által elfogadott hatóság ad neked egy kártyát, amiről tudják, hogy megbízható (pl. az Okmányiroda), azt mindenki elfogadja. A tanúsítvány érvényessége nagyon sok dologtól függ, többek közt a rendszeridőtől is. Ellenőrizd, hogy jó-e.
2016. febr. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia, a [link] -on keress rá az adott játékra. Ha van valami trükk, vagy nem hivatalos patch amivel az adott játék futtatható modern gépeken, az ott általában fel van tüntetve.


A Kingpin esetében próbáld meg a gog-os verziót beszerezni.

2016. febr. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Kira! Köszi!!


A tanusítványokkal kapcsolatban állítgattam én már mindent ami elképzelhető, csináltam olyat is hogy szolgáltatásokat tiltottam le, engedélyeztem egyenként újra, felraktam a legújabb elérhető update-ket, sőt olyat is, hogy összeszedtem tanusítványokat win 7 ről és azokkal felülírtam az xp sekét. Egyik próbálkozásom sem vezetett eredményre, vagy ideig óráig, volt egy olyan módszer is amit olvastam a neten, hogy valamit a registribe kellett átirogatni, átirogattam.. Egyszer betöltött vele a google frissítettem, megint nem jött be..

2016. febr. 3. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!