Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet az? Hogy a Madden...

Hogy lehet az? Hogy a Madden mobile játékban, a szezon módban egy San Francisco 49ers (75ovr,75offense,76defense) megveri a csapatomat (86ovr,86offense,85defense)? Ezt egy kicsit igazságtalannak gondolom.

Figyelt kérdés

2016. febr. 3. 00:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Néha tényleg van mikor csal a játék, és kb. semmi esélyed nyerni, de season mód az elég egyszerű szokott lenni. Eddig 3 season-ből 2 meccset vesztettem el, de inkább a saját hibámból.

Az 1-2. playben próbáld ki, hogy mit enged a védelem.

Futásoknál ezeket szoktam használni: HB Blast, HB Pitch, HB Counter, HB Counter Str. Egy tipp: Futásnál folyamat "swipe"-olj a kijelzőn. (Húzogasd az ujjad felfelé.) Ekkor a futó játékos ki fogja védeni a szereléseket. Futásnál én nem is használom az irányítást, csak folyamat truckolok. A skill move-ot meg ne is használd, nekem 10-ből 5x fumble lesz belőle.

Passzoknál pedig a legjobbak: Deep Attack, TE Corner, Double Hitch. Meg van még pár, amit lehet próbálgatni. Ne mindig a suggested play-t válaszd.

És építsd a védelmet. Jelenleg 90 feletti defense-m van, minden második passzból interception-t szerzek körülbelül. Elég sokat segít. :)

2016. febr. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2016. febr. 3. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!