Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan szerezzek kreditet? (WoT)

Hogyan szerezzek kreditet? (WoT)

Figyelt kérdés
Jelenleg van egy KV-4em 115k XP-vel,vagyis lassan kifejlesztem az ST-I-t. Csak a pénzzel van a gond,van 500k-m,és nem tudom hogy szerezzek kreditet. Prémiumot nem akarok még venni. (Március vége felé vennék 10k aranyat,abból egy 8as prémiumot) Tankjaim: KV-4 (eladási ár: 1,3millió) Pz IV H (el fogom adni,200ezret ér) Toldi (100at ér,de nem akarom eladni mert magyar :D) BT-7A (csak a helyet foglalja de 2k-ba tudom eladni) Hogyan szerezzek pénzt az ST-Ire?

2016. febr. 6. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha ennyi az összes tankod amit felsoroltál,akkor nehéz lesz.

Ha nincs prémtankod amivel farmolni szoktál,akkor lenni kellene néhány 5-6 os farmtankodnak amivel ilyen esetekben pézt termelsz. Pl: KV1 vagy Hellcat.


Esetleg nézz szét a raktárban,van e eladó modul,fogyócik vagy valami.

2016. febr. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem úgy van zsém, hogy alacsonyabb tierben sok győzelemmel elég szépen ad. Valahogy nekem furcsa hogy csak ennyi tankod van. Nem kell prémiumot venned hogy legyen zséd, játszol szépen a sok kisebbel és szépen jön az ezüst. Egy nap volt h fél millát szereztem pedig nem sokat játszottam.
2016. febr. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Esetleg tier 6-7-8-al lehet jól farmolni főleg prémium tankokkal pl : IS-6 ,IS , Borsig ,ST Emil
2016. febr. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
prém 8-as tankot kell venni. nem lehet megkerülni
2016. febr. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tier 5-6 szintű tankot megtartasz farmolni.Azon a szinten még ha nem is vagy profi egy győzelemnél akkor is egész jól hoz.Azt nem mondom hogy melyik tankkal menj, amelyik neked fekszik. :) Ha meg majd veszel prémium tankot akkor nem lesz több ilyen gondod.10-15 átlagos csata alatt összejön ~500 ezer kredit majd. :)
2016. febr. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 HUN_Sector ***** válasza:

- Veszel minimum egy prém 5-ös tankot, vagy kihúzod valamelyik küldiből, ha éppen van - mint anno a chi nu kai.

- 5-ös, 6-os sima tankkal gyűjtögetsz, pl pz4h, stug 3, esetleg kv85...stb. Találd meg ami jól fekszik neked. Az OI is nagyon jól hozza a kreditet troll ágyúval.

- Csináld a személyes küldetéseket, rogyásig keresheted magadat

- Add el a depóból a nem használt, leszerelt lövegeket, lőszereket, modulokat, ha akarod, a prém fogyóeszközöket

2016. febr. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én erre egy SU100-at és egy M4-et (105ös troll ágyúval) tartok, nagyon szépen hozzák a pénzt, ebből vettem magamnak ST-I -t. De ahogy előttem is mondták, katasztrofálisan kevés tankod van, kezdj el több ágon fejleszteni, és akkor a pénz is jobban jön :)
2016. máj. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod de már tárgytalan. Vettem egy hónapja T-54 mod 1-et és 30 nap prémiumot,és összefarmoltam Tiger II,IS-4,IS-7+van még 7,2millió.
2016. máj. 9. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!