Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egyedi játékkártya nyomtatása,...

Egyedi játékkártya nyomtatása, hol lehetséges?

Figyelt kérdés

Azt szeretném kérdezni, van-e Budapesten vagy a környékén (ha más nincs, bárhol az országban) lehetőség egyedi játékkártyák legyártására?

Nem teljes magyar/francia pakliról lenne szó (max 10-15 darab lap, más játékhoz kéne), a méretét, az elő és hátlapján szereplő képet is én adnám meg, + le is kéne kerekíteni a lapokat.

Hol érdemes érdeklődni?



2016. febr. 7. 22:05
 1/2 anonim válasza:

Mivel senki nem írt ezzel foglalkozó vállalkozást (én sem tudok), csak azt tudom tanácsolni, hogy vegyél megfelelő, fényes, keményebb papírt, nyomtasd ki, majd szépen vágd ki kézzel, így le is tudod kerekíteni.

10-15 db-nál kibírható. A hátlapot javaslom az egész oldalra egy mintaként rányomtatni, így nem kell izgulnod amiatt, hogy elcsúszik. Ha kész van, le is lamináltathatod, bármelyik nyomdában megcsinálják, viszont nem olcsó.

2016. aug. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már nem aktuális a dolog, találtam olyan céget, akik készítenek névjegykártyát és efféle promó termékeket. 12 kártyát megcsináltak 2400Ft-ért.
2016. aug. 20. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!