Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok nekem ilyet mondani?...

Tudnátok nekem ilyet mondani? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szóval így lassan 15 éves lánykánt rájöttem, hogy engem igenis érdekelnek a "játékok". Olyan játékot keresek amit online lehet játszani MAGYAR emberekkel, ahol jó, befogadó a társaság. Egyedül nincs kedvem játszani mert az úgy unalmas viszont ismerőseim között nincs olyan aki kocka lenne...A játék lényegében teljesen mindegy milyen csak az a lényeg, hogy nagy angol tudás ne kelljen hozzá és MAC gépen lehessen vagy esetleg xbox one.

Lolozni próbálkoztam, de egyedül ugye uncsi volt és mivel kezdő is vagyok nehéz volt és jöttek a kedves emberektől a szép szavak... Néztem ugyan vidiket de sokat nem ért...

Olyat mint pl minecraft, mestermc meg társai kérlek ne írjatok, régen még menő volt nekem, de mára azt hiszem kinőttem :D



2016. febr. 8. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:

kit érdekel hogy lány vagy? te is aztán az a tipikus, életképtelen, "azért játszok hogy bevágódjak a fiúknál" fajta vagy. ezért nem játszol egyedül, mert te nem is akarsz igazán játszani xD szánalmas vagy. képzeld ezt mint lány mondom:P én mindig egyedül játszottam, egyedül tanultam meg, te viszont nevetséges vagy, tipikusan az a hamis gamer, akit nem is érdekeli, csak az hogy nagyon "menő" legyen.

"egyedül ugye uncsi volt és mivel kezdő is vagyok nehéz volt és jöttek a kedves emberektől a szép szavak" :,DDD ez az egyik legszánalmasabb dolog amit valaha hallottam XDD komoly? nemár istenem de gáz.. mégegy magyarázat arra, hogy miért is nem érdekel téged ez igazán :,D légyszi kíméld meg magadtól a gamer közösséget, itt azok vannak akiket tényleg érdekel, és szenvedélyből játszanak, és nem azt mondják, hogy jaaj egyedül uncsiiii meg túl nehéééz is xD na csá

2016. febr. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sajnálatos mód nem a fiúknál szeretnék bevágódni. Szimplán csak szeretnék egy jó közösségben játszani és képzeld szoktam egyedül játszani (gta, witcher...) de egy idő után meguntam és most szeretnék normális emberekkel beszélgetni. A lolal az volt a gondom (szépen kiemelted amit írtam) hogy én nem bírom a kedves szavak. Igazándiból a bevágódásos dolgon amit írtál nagyot nevettem :D Elmondjak egy nagy titkot? Hát elmondom, baromira nincs egy barátom se mert egészségi okokból nem igazán járhatok közösségbe, ezért támadt az az ötletem, hogy leülök játszani. Gondoltam ott legalább egy keveset beszélgethetek miközben valami olyat csinálok ami érdekel és szeretem is. Lehet azt hiszed, hogy én nem szeretek játszani DE NAGYOT TÉVEDSZ! Én egyedül nem szeretek, te lehet, hogy egyedül jöttél rá, de engem ez csöppet sem érdekel. Én szimplán élvezni szeretném azt hogy másokkal játszom mert nekem ez tetszik, szeretem azt az érzést amikor totál vesztésre álltok a csapattal, de mégis mindenki küzd és nem adja fel, hogy egy csapatként dolgozunk és az érzés amikor azt hiszed már elveszett a dolog, de mégis megnyeritek a csatát, az a hihetetlen öröm, hogy ezt együtt hoztátok létre, nos ezek azok az érzések amiket nem szeretnék magamba tartani hanem megosztani másokkal, osztozni velük. A menős dolgot félreértetted! Én nagyon szerettem minecraftozni sőt a nap minden percében csak azt nyomattam volna. Kiemeltem, hogy NEKEM volt menő, kicsi voltam imádtam, szerettem és nem csak azért mert más azt mondta hogy ez most jó. NEM, szimplán csak élveztem. Mára már nem élvezem, kinőttem belőle (persze még mindig van úgy hogy leülök és fel se állok napokig, de nekem az már nem jön be úgy mint annó)

Tudod mit gondolok? Nincs kedvem veled vitatkozni, tiszteletben tartom azt hogy te mit gondolsz DE akkor privátba írj NEKEM és kész, mert így sajnos lehet, hogy aki ténylegesen adott volna nekem egy értelmes választ ami a KÉRDÉSEMRE válaszol így most nem tudd.......

2016. febr. 13. 00:34
 3/5 anonim ***** válasza:

őszintén azért nem írtam privátban, (és ezt sem abban(, mert szeretném hogy az esetlegesen erre tévedő gamer girl-ök lássák. most lehet utálni nem nagyon érdekel, és nekem sincs túl sok kedvem veled vitázni.

meg attól függetlenül hogy van válasz, válaszolhatnak többen is, sőt az ilyeneknél mindig többen válaszolnak, ha megnyugtatlak, mert nem konkrét eldöntendő kérdést raktál fel, hanem egy szubjektívet, szóval ahány embert megfog a kérdés, annyian válaszolnak majd.

meg ha annyira zavart volna, max letiltod a válaszom, kész wow magic.

szerintem ha valaki egy kicsit is játszott online, másokkal, (de még anélkül is) lehet tudni hogy az ilyet nem lehet megúszni "kedves szavak" nélkül. a leírásod alapján, tévhitekben élsz.

akárki be akarhat vágódni, ez nem attól függ hogy kinek hány barátja van.

látod? téged nem érdekel hogy én magamtól is tudok boldogulni, másokat meg nem érdekel se a nemed, se a korod, sem az hogy miért nem jársz el. ilyen egyszerű. ha csak nem akarsz bevágódni, vagy csak fiúzni a játszással, akkor eszedbe se jutott volna valószínüleg az, hogy rögtön azzal kezd: "Szóval így lassan 15 éves lánykánt..".

én is megértem amit írsz, csak nem bírom az ilyet, de ez biztos csak az én véleményem. ;)


de mondom, ha nem tetszenek a válaszaim, tessék nyugodtan letiltani:)

2016. febr. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem foglak letiltani. Meghallgatom a véleményed.

Azt látom kihagytam, hogy mért írtam le, hogy lassan 15 éves lány vagyok. Azért mert gondoltam lehet egy kicsit könnyebb így írni másoknak mivel tudják, hogy kb. milyen korosztálynak írjanak, azt meg, hogy lány vagyok azért mert ezzel az ember rájöhet, hogy akár olyat is mondhat amit egy fiúnak nem jön be (persze vannak kivételek). Nem kell mindenbe belelátni valamit! Őszintén hiszek a fiú-lány barátságban és semmi más nincs szándékomban mint élvezni a játékok világát és ezt megosztani másokkal.

2016. febr. 13. 01:35
 5/5 anonim ***** válasza:
lol dat macska harc, btw, ha te csapatmunkát és stb-t akarsz akkor ne online játékokat keress, mint pl lol, dota, cs, cod etc, hanem co-op játékokat, mert, hogy te soha a büdös életben nem fogod érezni a full csapattól lolban azt, mikor vesztésre álltok, hogy próbálkoznak, hanem csak azt, hogy : "its already lost, i dont care". Amúgy felmész steamre, ott bemész a játékok kereséséhez, és jobb oldalt kipipálod a MAC OS-t, nem tudom, hogy megy mac-en, de ha van időd össze hasonlítgatod a géped azokkal a gépigényekkel, max nézel róla gameplay-t, és megveszed/letöltöd azt a játékot. És #1, attól, ha valaki ilyen kérdést tesz fel, akkor ne így válaszolj, ahogy tetted. Olvasd el mégegyszer, röhögd ki magad, de ne írd meg neki a az ilyen "saját" véleményt, elvégre nem bunkóságból írt, szóval ne is válaszolj neki bunkón.
2016. jún. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!