Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nektek ki a kedvencetek a...

Nektek ki a kedvencetek a Five Nights at Freddys 1,2,3,4-ből? Az első részben hogy kell Freddy ellen védekezni hogy ne jöjjön be?

Figyelt kérdés

Az én kedvenceim: 1: Foxy

2: old Freddy

3: Springtrap

4: Nightmare


2016. febr. 9. 09:22
 1/4 anonim válasza:

Freddy elleni vèdekezès:

Hát először is nem szabad elfogyasztani az összes energiát... A Night 3-tól történő támadások kivèdekezèsènèl a röhögèseit kell figyelni, mert akkor megy az egyik helyről a másikra. (1. röhögès: Main Hall, 2. röhögès: női WC, 3. röhögés: konyha - ezt onnan is lehet hallani, hogy azt az energiakifogyós zenéjèt nyomja - 4. röhögès: jobb oldali folyosó, 5. röhögès: jobb oldali ajtó előtti szoba.) Termèszetesen kameràn is lehet követni az útvonalát. Hatodik röhögèsre vagy bejön, de ha csukva van az ajtó akkor vissza megy a jobb oldali folyósóra, ès kèsőbb újra próbálkozik.

Megjegyzés: A hatodik nighttól tud teleportálni! Sokszor már egy röhögés után ott van az ajtó előtt. Remèlem segítettem :D

Ja ès a kedvenc karakterem Toy Bonnie a 2. rèszből

2016. febr. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm sokat segítettél:)
2016. márc. 15. 11:27
 3/4 anonim válasza:
Köszönöm én is a választ, ezzel nekem is segítettél :D Nekem kedvencem nincs, annyi, hogy Foxy a legszimpatikusabb :D Mert ő nem akar rosszat. (Asszem).
2016. jún. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 SecretGuard13 válasza:

Mondjuk az igaz, de, ha én is adhatok egy tanácsot, akkor ha a jobb oldali ajtó kamerájába néz, akkor zárd le az ajtót... Ha a 4.ik nighton vagy, akkor Foxy első támadása után ne nézd a kamerát, illetve ne pazarold az áramot egészen 1-2 óráig... Ha mégis nem így cselekszel, akkor lejár az áram... Ennyit tudok segíteni...

És a kedvenceim:

1: Bonnie, Golden Freddy

2: Withered Bonnie, Puppet

3: Phantom Freddy

4: Nightmare, Nightmare Bonnie, Nightmare Freddy

2020. szept. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!